Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Inhalt

2020 01 11,15 Austrija, Vokietija. Kanjoningas žiemą. Spausdinti Siųsti el.paštu
Sekmadienis, 19 sausio 2020
Taxabah, III sudėtingumo kategorija. Austrija.
Tatzelwurm. Įvertinus sąlygas ir situaciją tikrai atitinka IV sudėtingumo kategoriją. Vokietija.
Giessenbachklamm, III sudėtingumo kategorija. Vokietija.

Kanjoningas žiemą

Rolo nuotraukos čia:

2020 01 11
Dalyviai: Rimvydas, RolasOrganizuojant slidinėjimo kelionę į Austriją, žinoma, vienas krepšys skiriamas kanjoningo įrangai. Mat faktas, kad kanjoningas įmanomas ir žiemą jau buvo žinomas anksčiau, o štai nuostabi proga tai išbandyti ir įsitikinti. Maršrutai ir galimybės suplanuojamas iš anksto. Vado įrangos ir rūbų kolekcija papildoma vieninteliu nauju dalyku – pirštinėmis, nes kaip sako pats Rolas – tikram kanjoningistui jos trukdo. Žinoma, įsidedami ir alpinistiniai atributai – ledkirčiai, ledsraigčiai.
Jau pačią pirmą dieną sklandžiai ir greit nuvykus į Austriją kompanija turi laiko iki įsikraustymo į namą slidinėjimo miestelyje, tad pats Dievo pirštas duoda laiko apžiūrėti ir susipažinti su vienu numatytu maršrutu.
Bet entuziastai nebūtų tokie, jei savo idėjos neimtų įgyvendinti iš karto progai esant. Rolandas su Rimvydu nieko nelaukia įveikia pirmąjį savo žiemos maršrutą.
Taxabah, 3 sudėtingumo kategorija. Užtrunka valandą. Ir plaukimo, ir šokinėjimo. Ir didžiausia nuostabą keliantis faktas, kad visai nešalta ir hidro kostiumai iš vidaus net nesušlampa.
Laimingi, patenkinti ir greičiausiai besididžiuojantys savo idėjos realizavimu – taip pradeda kelionę Austrijoje.

2020 01 15

Dalyviai: Rolas, Rimvydas, Merūnas.

Tatzelwurm

Pradedame ankstyvą rytą – mūsų pirmas maršrutas Tatzelwurm. Įvertinus sąlygas ir situaciją tikrai atitinka 4-ą sudėtingumo kategoriją.
Vanduo šį kartą ledinis ir jo daug. Priėjimai prie taškų gana sudėtingi. Krantai apledėję. Įveikimo laikas 1val. 15 min. Gerai pasimaudėme, tokiomis sąlygomis pakanka tiek laiko ir sušalti į ledą nespėjome. Labai patiko.Po pietų pervažiavome prie sekančio maršruto. Giessenbachklamm, 3-ios sudėtingumo kategorijos. Čia vanduo jau žemesnis ir šiltesnis. Keli laipsniai skirtumas, bet tai jaučiasi. Pravarėme per 1 val. Žiemai tokie laikai pats tas, maksimum iki 2 val. 
Įmanoma kanjoninti ir žiemą, reikia tik nusiteikimo visų pirma ir tinkamų oro sąlygų. Mūsų atveju šlaituose sniego nebuvo daug, prisitraukimai nesudėtingi. Oro temperatūra apie nulį. Įranga ir hidriakus naudojome kaip ir vasarą, dar ant viršaus šturminę striuke tik. Aš asmeniškai ir be pirštinių, kaip visada, kur yra vandens. Buvome pasiėmę ir ledo įrankius su ledsraigčiais, bet nepanaudojome. Nusileidimui naudojome lapelius, o ne reversus. Patarimas tokiu atveju leistis vienguba virve, taip mažiau painiavos dėl virvių susipynimo.Dar nėra nė vieno komentaro

Parašykite komentarą
Jūsų vardas:
Komentaras:Apsaugos nuo spamo kodas:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

Atnaujinta ( Penktadienis, 31 sausio 2020 )
 
< Atgal   Kitas >