Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Inhalt

2012 02 03 - 05 Nakvynė po egle Spausdinti Siųsti el.paštu
Trečiadienis, 08 vasario 2012
Spustelėjo šaltukas, orų prognozė, viliojanti, žada šalčiausią naktį šią žiemą.
Susiskambinam, nusprendžiam pats laikas padaryti savaitgalio žygelį. Robčikas siūlo neimti palapinės, nes uoSpustelėjo dai nepuola, o ir lietaus nenusimato.Gintaras su Robčiku į mišką jau puola net penktadienį, jiems ir išpuola rekordinė nakvynė po egle, termometras 8 valandą ryte rodė -33


Sekantį vakarą prisijungiu ir aš su Aleksu, dar pakeliui važiuojant automobiliu sutinkame Rustemą, Arlondą ir Irmantą, kurie šliuožia keliu link Ignalinos. Pasisiūlome pavežti tuos likusius kelis kilometrus. Jie be sąžinės graužimo sutinka, susikemša su manta į automobilį, Aleksas sėdi ant priekinės sėdynės su dviem kuprinėm ant kelių, trise gale su slidėmis ir dar trimis kuprinėmis. Išlaipiname prie Ignalinos žiemos sporto centro, jie ten ant kalno nakvos palapinėje.Mes vykstame toliau ieškoti Robčiko su Gintaru, turim GPS koordinates. Automobiliu privažiuoti neišeina paliekame jį miške, o patys su slidėmis šliuožiame, pažymėtoje vietoje nieko nėra, vieta labai gera nakvynei, ant ežero kranto, pilna malkų. Skambinu šūkauju, nieko, pagaliau Robertas atsiliepia, sako kad jie prie upelio, pagal žemėlapį 4 km į rytus, suklystas vienas GPS koordinatės skaičiukas, vėl šliuožiame link automobilio, juo jau pagal žemėlapį važiuojame iki stovyklavietės. Stovyklavietėje pasitinka Gintaro šunys, Luka iškart atpažįsta mene ir varo apuostyti Alekso.


 
Toliau laužas įspūdžiai, vakarienė, šuo Keksas vis lenda į Alekso miegmaišį, įsitaisęs apsimeta negyvu, galima tik nunešti, o jis sveria, visgi vilkšunis. Nuridenus jį nuo miegmaišio jis vėl buvęs kur nebuvęs prie Alekso lenda. Sugulėm, aš su Robčiku iš kraštų, Aleksas su Gintaru per vidurį, Luka prisiglaudė man prie kojų, Keksas Aleksui ant galvos. Taip ir išmiegojom per naktį, neprakaitavom, bet ir šalta nebuvo. Tik Aleksas skundėsi, kad Keksas su nosimi jo kepurę vis numaudavo.Ryte kėlėmės laimingi išsimiegoję, 8 ryte termometras rodė -31. Apsižiūrėjom, kad naktį Keksas visą Alekso šaltieną surijo. Papusryčiavę pasiūlėm šunim košės likučius, bet jiems gi tik šaltiena tinka, taigi košę teko damušti patiems. Slidėmis čiuožėme iki Gintaro mašinos, o po pietų važiavome į Ignaliną nuo kalno čiuožinėt ten, kur keltuvas veikia.
Savaitgalis praėjo puikiai, nuotaika gera.
 
Linas

Gintaro Nuotraukos spausti čiaKomentarų (6)
1. 2012-02-08 21:37
 
Dažniausia reakcija - normaliai išprotėję (ta prasme, beprotiškai protingi :)
 
Gintaras
2. 2012-02-09 09:58
 
ir dar fiziškai sveiki :)
 
tania
3. 2012-02-18 16:59
 
Fantastika
 
Audrius 47m
4. 2012-03-02 10:15
 
:eek žiūriu ir tokia žiema jums ne šalta, pas mus palyginus šiemet su Lietuva visai šilta buvo, praktiškai galima maudytis, ką kaikurie fruktai ir daro su nuotaika :grin (žiūrėti video): 
http://youtu.be/-RPVWF2bjDs :eek  
http://youtu.be/RyUf7r_9yNs :zzz  
http://youtu.be/EF1V8HFfpTE :x
 
Laimis iš Norvegijos
5. 2012-03-03 09:49
 
Laimi kazkodel taves kadruose nesimato :)
 
Linas
6. 2012-04-09 00:38
 
aš dar nesubrendau tam 8)  
o čia dar vienas ankstesnio mano herojaus iš Norvegijos filmukas, šį kart kalnai, manau ir jums patiks ;) 
http://youtu.be/9tS7246oa8w
 
Laimis iš Norvegijos

Parašykite komentarą
Jūsų vardas:
Komentaras:Apsaugos nuo spamo kodas:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 09 vasario 2012 )
 
< Atgal   Kitas >