Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Inhalt

2010 03 25 Dukštelė Spausdinti Siųsti el.paštu
Sekmadienis, 28 kovo 2010
Pavasaris. Potvynis Lietuvoje.
Dukštelės plaukimas. Mūsų pasirinktas laikas kiek pavėluotas. Aukščiausias vanduo prabėgo kovo 21 – 22 dieną. Mes išsiruošėm plaukti kovo 25 dieną. Susirinkom šiam plaukimui šešiese. Plaukimo priemonės – viena guminė valtis, viena saidė, keturios vienvietės baidarės. Vanduo aukštas, bet tikrai ne stichinis.
Tado sukurtas filmukas apie plaukimo įpatumus.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=380456472890Ir prie tokio vandens neapsėjom be kuriozų. Pradžia. Kiek netikėta. Viena baidarė įsimūrijo į tiltą – vamzdį. Kažkaip nesugebėjom ištiesinti baidarės prieš įplaukiant. Kažkiek pavėlavom ir baidarė užstrigo, plastikinė baidarė sulinko, ko pasakoje atsirado skilimas. Kaip ir plaukimas vienam dalyviui baigėsi. Likom penkiese.Toliau ramus ruožas, užvartos išvalytos, srovė gera. Nesunkiai pasiekėm malūną. O čia, gan ramioje vietoje apsivertė baidarė. Plaukikas nesunkiai išlindo į krantą. Bet nustebino abejingumas tolstančiai baidarei. Susidarė toks vaizdas – jai jau nepasisekė, tai ir baidos nereikia. Nuskubėjau gaudyti inventoriaus. Tik iš antro karto, jau už malūno pavyko didelėje srovėje ją išvilkti į krantą. Vanduo ledinis, ko negalėjau pasakyti sėdėdamas guminėje valtyje. Sulaukus likusių bendražygių, pradėjom ieškoti baidarės savininko. Kuris dingo, taip ir neradome mes jo tose apylinkėse. Palikom mes tą baidarę krante, kaip ir neturėjome kitos išeitis. Buvo keista, bet plaukti toliau buvo didelis noras. Taip mes likome keturiese.
Įdomiausia upės dalis ir gerokai išvalyta. Užvartų beveik neliko, kurios ir liko – praplaukiamos. Tiesiog smagus ruožas. Akmenys paskendę, nelabai jauti juos kabindamas. Yra tekia ekstremaliau jį įveikti. Bet tada ir vanduo buvo aukštesnis.
Visi susirinkome kas iš kur prie maršruto galo. Beliko tik susirinkti išmėtytą inventorių. Buvo smagus ketvirtadienio rytas. Dar gavom velnių nuo privatininko, kad naudojamės jo sutvarkytu keliuku. Kelias visuomeninis, o sutvarkė gal ir jis. Keistoka buvo klausyti tokias mintis. Gal ir pavargo nuo dėmesio, nes nuo sekmadienio, visą savaitę upė pilnutėlė visokių plaukikų. O išlipimas prie jo namų. Nuosavybė yra šventa, bet ką daryti su tuo kas jam nepriklauso.
Rolas ir Tadas, ir jo kompanija.Komentarų (2)
1. 2010-04-26 09:10
 
privatininkui ( burzujui ) reikejo priminti, kad yra sibiras :) ten tokiu daug veze kazkada...
 
zemyn upe
2. 2010-06-22 15:16
 
Vėl yra vandens. Vandens lygis panašus kaip pavasarį. Birželio lietus savo padarė, bandykit vandens malonumus! :)
 
Rolas

Parašykite komentarą
Jūsų vardas:
Komentaras:Apsaugos nuo spamo kodas:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

Atnaujinta ( Trečiadienis, 01 rugsėjo 2010 )
 
< Atgal   Kitas >