Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Inhalt

2009 05 23 - 24 Vandens ralis. Siesartis, Šventoji. Spausdinti Siųsti el.paštu
Sekmadienis, 17 gegužės 2009


Respublikinis vandens keliautojų ralis įvyko 2009 m. gegužės 23-24 d. Siesarties ir Šventosios upėmis.  Startas Siesarties upės pakrantėje, 2 km nuo Želvos, prie kelio į Balninkus. Finišas  Ukmergėje prie pėsčiųjų tilto.
Komandos sudėtis - 4 dalyviai: vyrų ir mišri įgulos. Atskiros įgulos gali dalyvauti individualiai.  Dalyvių skaičius ir amžius neribojamas.
Varžybų programoje - slalomo vartų ir gamtinių kliūčių įveikimas vandenyje, žemėlapyje pažymėtų punktų radimas miške, krantuose pastatytų punktų žymėjimas žemėlapyje, plaukimas pagal laiko grafiką, greičio etapai. Bendras trasos ilgis – apie 40 km. Varžybos vykdomos dvi dienas. Varžybos vykdomos dvivietėmis kelioninėmis baidarėmis.( varžybų esmė ) 
Xgenoma atstovavo penki baidarių ekipažai. Tania ir Rolas, Marius ir Livija, Marina ir Giedrius, Vitalijus ir Rimantė, Saulius ir Tatjana.
Taurei apginti atkurta pernykštė jungtinė komanda. Vytenis ir Valdas su mielu noru sutiko tęsti gražias tradicijas ir šį sezoną. Tikėsimės tai buvo neatsitiktinumas,o sėkmės komanda.( mintys prieš varžybas )

Varžybų rezultatai:
Orai kaip jau įprasta per šias varžybas lietingi. Bet tai dalyvių neišgąsdino. Mišrių ekipažų buvo 18, vyrų 19. Susidomėjimas šiomis varžybomis pastaruoju metu išaugo. Tai tikrai džiugina ir suteikia vilčių, kad jos toliau sėkmingai gyvuos.
Jungtinė komanda Vilniaus "Regata ir Xgenomas" apgynė pernai iškovotą komandinę pereinamąją vandens ralio taurę. Vyrų ekipažą atstovavo Valdas ir Vytenis, o mišrų Tania ir Rolas. Individualūs pasiekimai nebuvo patys geriausi, bet kaip komanda mes buvom stipriausia, surinkę daugiausia taškų. Sėkmės rodiklis - taurė antrus metus lieka Vilniuje, tai nėra dažnas reiškinys.

Individualūs pasiekimai:
Rolas ir Tania antra vieta;
Marina ir Giedrius ketvirta vieta;
Marius ir Livija šešta vieta;
Vitalijus ir Rimantė aštunta vieta;
Saulius ir Tatjana - ši istorija verta atskiro įvertinimo. Antros dienos varžybų pradžia. Tatjana išbėga į orientacinį etapą, Saulius plaukia į susitikimo vietą, kuri turi būti su paskutiniu orientaciniu punktu. Viskas kaip ir įprasta, ir nieko naujo. Tik Tatjana į susitikimo vietą neatbėgo. Saulius ilgokai palaukęs ir supratęs apie viso reikalo beviltiškumą, taip praradęs bet kokias viltis kovoti toliau varžybose dėl aukštesnės vietos, patraukė link finišo. Panašių istorijų buvo ir anksčiau. Kažkokiu būdu pavykdavo susitikti ir parplaukti iki finišo abiem kartu. Praradę bet kokias viltis toliau kovoti varžybose. Šios istorijos vinis tas, kad Tatjana bastėsi kažkur Ukmergės miškuose, o mes nežinojom kaip ją surasti ir grąžinti į vietą. Paieškas tęsėme su mašinomis. Aptikta buvo nesunkiai ir grąžinta namo. Prisiminsime šią istorija ilgai, o kai kam tai bus nauja patirtis.Komentarų (6)
1. 2009-05-24 20:33
 
Vis gi taurė Vilniuje. Ir antri metai iš eilės. :) :) :)
 
Rolas
2. 2009-05-25 08:58
 
antros dienos paskutinis KP buvo aiskiau kaip grybas- staigus siesarcio vingis ir skardis...matyt pirmos dienos KP imti "traukinuku" ? :)
 
KP
3. 2009-05-28 07:55
 
Iš pasakojimų kaltas šernas. Mergina pamačiusi šerną pametė bet kokį orentyrą, net upę sunkiai rado. O ką jau kalbeti apie laukiantį Saulių kažkokiame posūkyje.
 
Rolas
4. 2009-05-28 08:24
 
;]]]]] Tankai aišku nebudinga išeiti ir negrįžti, bet kad šernas ją taip paveiktų - keista! Aiškus vitaminų trūkumas! :grin
 
pb
5. 2009-05-28 10:51
 
Stop, Povilai, kaip tu galejai taip apie mane pagalvoti :sigh . Keista, bet Vilniuje yra dar viena Tatjana, kuriai patinka dalyvauti vandens rali ir gasdinti gyvunus :).
 
tania
6. 2009-05-29 13:54
 
ooo blxxa... tai as taip nusinekejau ir supainiojau tanka su tanka???? 
:eek  
 
Va man ir pachiam keista buvo, kad ne sernas issigando ir pabego.... ;]]]]]] 
 
:grin  
 
Dabar viskas aiškėja!
 
pb

Parašykite komentarą
Jūsų vardas:
Komentaras:Apsaugos nuo spamo kodas:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

Atnaujinta ( Trečiadienis, 09 rugsėjo 2009 )
 
< Atgal   Kitas >