Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Inhalt

2009 02 14 Žygis su pačiūžomis. Spausdinti Siųsti el.paštu
Sekmadienis, 15 vasario 2009
From Paciuzos


Viskas ekspromtu. Iš pat ryto perkam pačiūžas, derinam maršrutą ir važiuojam.

Kas dar buvo nesupratęs ką reiškia žygis su pačiūžomis per ežerus – po šio savaitgalio tikrai suprato. Tai tikrai verta dėmesio atrakcija. Labai gero ledo mūsų gamtinėm sąlygom sulaukti tikrai sunku. Bet šio savaitgalio ledas ant ežero mūsų nenuvylė. Kad kažkiek pasnigo ir jis buvo padengtas plonu sniego sluoksniu, visai nesutrukdė pačiuožinėjimo. Du, trys centimetrai sniego – riba kai pačiūžos nekabina visiškai sniego. Slydimas geras. Ir męs ant ledo.

Maršrutą pradėjome nuo Monio ežero, nenusiėmę pačiūžų keliu nuėjome iki Monaitis ežero. Drėgno sniego malonumai - mūsų simbolis nulipdytas. Čiuožiam toliau. Greitai gaunasi pračiuožti su pačiūžomis. Nelabai stabdo ir mažasis Aleksandras ramiai sėdintis savo rogėse. Norėtųsi ir ilgiau nepersimaunant pačiūžų į batus tęsti pradėtą žygį. Vis gi viskam yra galas. Patraukėme pėsčiomis link Viesai ežero. Pačiūžos, batai ir mes prie Ilgai ežero. Siauras, ilgas ir gražus ežeras. Nesunkiai įveikėm ir šį etapą. Bandėm prasibrauti į dar vieną šio ežero atšaką. Užakusi pradžia, kaip ir upelį aptikome. Braunamės pro meldus. Įtartina. Rezultatas viena koja jaučia upelio dugną. Šlapias reikalas, grįžtame atgal. Traukiam link kranto. Privačių valdų šeimininkai su savo ištisinėm tvorom neduoda ramiai išeiti link numatyto kelio. Taip saugom savo privatumą, kaip ir suprantama, bet pikta, kad įkliūvi į tvorų ir piktų šunų pinkles. Pėsčiomis iki mašinos ir namų link.

Žygis su pačiūžomis tikrai verta dėmesio. Įsigyti pačiūžas šiuo metu labai nebrangu prekybos centruose. Jų pilnai pakanka tokiom atrakcijom. Figūrinės pačiūžos kai nėra lygus ledas ir esama sniego ant ledo nėra patartina pirkti. Visiško plastiko pačiūžos kietos ir nėra patogios. Jos spaudžia ir visai įmanoma, kad pritrins nuospaudas. Nebūtinai taip bus, bet pilnai įmanomas variantas. Iš keturių turėjusius tokias pačiūžas, dviem nepatogumas buvo akivaizdus. Geriausios esamu momentu buvo nupirktos vienos – varstomos raišteliais, taip vadinamos ledo ritulio. Tiksliau apibūdinti nežinau kaip.

 

Rolas
Komentarų (5)
1. 2009-02-15 19:01
 
reikia cia ir nuotrauku is pasivaikschiojimo patalpinti .. 
siaip lux aisku!
 
pb
2. 2009-02-15 21:00
 
stai ir nuotraukos. ir buvo taip.
 
Rolas
3. 2009-02-17 16:09
 
grazu... gaila negalejau bahilus siuvau
 
Linas
4. 2009-04-08 13:42
 
kur tos nuotraukos? nematau
 
giedre
5. 2009-04-08 15:32
 
:grin  
spausk ant nuotraukos ir tave perkels i nuotrauku aplanka!
 
pb

Parašykite komentarą
Jūsų vardas:
Komentaras:Apsaugos nuo spamo kodas:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 05 kovo 2009 )
 
< Atgal   Kitas >