Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Inhalt

Turistinių kelionių užskaitymas ir atskyrių bei vardų suteikimas Spausdinti Siųsti el.paštu
Ketvirtadienis, 01 lapkričio 2007

Kelionės atskyriams gauti užskaitomos nepriklausomai nuo turizmo rūšies, tačiau nepažeidžiant Taisyklių reikalavimų dėl vadovo ar dalyvio patirties.
Per kalendorinius metus užskaitomos ne daugiau kaip dvi kelionės, jei viena iš jų ne žemesnė už IV sudėtingumo kategoriją, ir ne daugiau kaip trys kelionės, jei jos ne aukštesnės už III sudėtingumo kategoriją.

Pagrindinis dokumentas, pagal kurį turistinė kelionė užskaitoma, yra kelionės ataskaita. Remdamasi pateikta ataskaita, maršrutinė-kvalifikacinė komisija užskaito atitinkamą kelionės sudėtingumo kategoriją ir išduoda grupės vadovui bei dalyviams nustatyto pavyzdžio pažymas. Pagal šias pažymas suteikiami sportiniai atskyriai ir vardai (reikalavimus atskyriams gauti žr. 11 psl.).

Tarp dviejų užskaitomų kelionių turi būti ne mažesnis kaip mėnesio tarpas.

Suteikiant atskyrius, leidžiama vadovavimą I, II, III sudėtingumo kategorijų kelionėms pakeisti dalyvavimu atitinkamai III, IV, V sudėtingumo kategorijų kelionėse.

Pakartotos tuo pačiu maršrutu kelionės, taip pat pasikartojančios maršrutų atkarpos užskaitomos tik tada, jei jos yra skirtingų turizmo rūšių, atliktos skirtingais metų laikais arba jei pirmą kartą kelionėje būta dalyviu, o antrą kartą — vadovu.

Norint gauti atskyrį (išskyrus III jaunių), būtina turėti „TSRS turisto" ženklelį. Norint gauti sporto meistro vardą ir kandidato į sporto meistrus atskyrį, reikalinga turėti turizmo instruktoriaus kvalifikaciją. Aukštesnis atskyris suteikiamas tik turint žemesnį atskyrį.
Dar nėra nė vieno komentaro

Parašykite komentarą
Jūsų vardas:
Komentaras:Apsaugos nuo spamo kodas:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

Atnaujinta ( Pirmadienis, 05 lapkričio 2007 )
 
< Atgal   Kitas >

Keliautojų klubas XGenomas - www.xgenomas.lt