Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Inhalt

Klubo veikla
Nepalas. Daulagirio kalnų žygis. 2018 10 20 - 11 04 Spausdinti Siųsti el.paštu
Organizuojamos kelionės
Pirmadienis, 22 rugpjūčio 2016

Kalnų žygis aplink Daulagirį.

 

Daulagaris (8167 m) – septintas pagal aukštį pasaulio kalnas, kurio aukštis – 8167 m. Kalnas stūkso Šiaurės Vidurio Nepale bei priklauso Himalajų kalnynui. Kai kalnas buvo atrastas 1808 m., jis buvo laikomas aukščiausiu pasaulyje. Po 30 metų šią vietą užėmė Kančendžanga. Ekspedicinio tipo žygis, nutolęs nuo gyvenviečių, nėra lengvas. Keliauti pradėsime neaukštai (apie 1000 m) ir toliau persiversim per Prancūzų perėją (5360 m), maršruto aukščiausią tašką. Kelios nakvynes bus ant sniego. Mūsų kuprines neš nešikai, nakvosime palapinėse, maistą gaminsime patys.

Komentarų (2)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 29 kovo 2018 )
Skaityti daugiau...
 
Aktyvus poilsis sodyboje ir "Vidur girių" festivalis Dzūkijoje balandžio 27-29d Spausdinti Siųsti el.paštu
Renginiai / Varžybos
Penktadienis, 02 kovo 2018
Aktyvus savaitgalis Dzūkijos nacionaliniame parke balandžio 27-29 d. Poilsio programa  ir dalyvavimas  "Vidur girių" festivalyje.
Grupės dydis: 12 žmonių.

Kaimo turizmo sodyba "Dzūkijos uoga" Varėnos rajone, Dzūkijoje šalia Druskininkų
                            

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Penktadienis, 20 balandžio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2019 metų kelionės Spausdinti Siųsti el.paštu
Organizuojamos kelionės
Trečiadienis, 10 spalio 2018

Vasario 2 – 24 Kalnų žygis Pietų Amerikoje, Patagonijoje
Kovo 7 – 17 Slidžių žygis Švedijos šaurėje
Kovo 9 - 21 Martinique sala. Karibų sala. Kanjoningas
Balandžio 1  - 12 Omanas. Trekai, kanjoningas.
Balandžio 6 – 17 Madeira, žygis levadomis.
Balandžio 27 – gegužės 18. Bolivija, kalnų žygis Anduose, kopimas į Huayna Potosi (6080 m).
Gegužės 18 - 30 Sao Jorge sala, Azorai. Kanjoningas.
Birželio 15 - 28 Korsikos sala. Kanjonigas, trekai.
Birželio 15 – 30. Kazachstanas, kalnų žygis.
Liepos 13 – 27 Kopimas į aukščiausia Europos kalną Elbrusą.
Liepos 20 - rugpjūčio 4 Ladakas. Trekas.
Rugpjūčio 12 - 23 Lofotenų  salos. Trekas.
Rugpjūčio 10 – 24 Islandija, kalnų žygis.
Rugsėjo 2 - 13 Alpės. Austrija, Italija, Slovėnija. Kanjoningas.
Rugsėjo 7 – 24 Indija, kalnų žygi Himalajuose.
Spalio 12 – 26 Marokas, žygiai vandenyno pakrante, kalnais.This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it
This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it
This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it
Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Šeštadienis, 20 spalio 2018 )
 
2019 07 13 - 07 27 Kopimas į aukščiausią Europos viršūnę, Elbruso kalną Spausdinti Siųsti el.paštu
Organizuojamos kelionės
Ketvirtadienis, 11 spalio 2018
Elbruso kalnas senovėje graikų vadintas Strobilus vardu. Šiaurinis Elbruso šlaitas apipintas legendomis, teigiama, kad būtent čia Dzeuso įsakymu Prometėjas buvo pritvirtintas metaliniais pančiais prie Elbruso kalno uolos, kol jo neišlaisvino Heraklis.
Šiaurinėje kalno dalyje yra Antro pasaulinio karo metu Vokiečių įrengtas oro uostas, kalbama, kad buvo nusileidęs net Hitleris, su budistų vienuoliais, vedinas Adlerio ieškojo praėjimo į kitus pasaulius.  Nesunku tuo patikėti išvydus oro uostą ir šalia esantį akmeninių grybų lauką, o dar sustingusios lavos laukai. Erlbrusas tai ugnikalnis, tai patvirtina apačioje veržiasi įvairūs mineraliniai šaltiniai, jie jau natūraliai gazuoti, tai yra prisotinti anglies dvideginio.
Čia po šiai dienai slankioja visokie Šambalų ir lygiagrečių pasaulių ieškotojai.

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 11 spalio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2019 03 07 - 2019 03 17 Slidžių žygis pradedantiesiems, Švedijos šiaurėje už poliarinio rato, Spausdinti Siųsti el.paštu
Organizuojamos kelionės
Trečiadienis, 10 spalio 2018

     Organizuojamas nesudėtingas slidžių žygis Švedijos Šiaurėje, anapus Poliarinio rato, Kebnekaisės kalno rajone.
     Kebnekaisės kalnas yra 150 kilometrų šiauriau Poliarinio rato. Tai aukščiausias šiauriau poliarinio rato esantis Europos kalnas. Pagal galimybės ir orus mėginsime užkopti į Kebnekaisės kalno viršūnę.
    Vykstame mikroautobusu iš Vilniaus, Taline keltu keliamės į Helsinki, varome per Suomiją ir Švediją belieka pasiekti Nikkaloukta miestelį. Samdome sniego motociklus ir važiuojame iki STF Mountain station Kebnekaise čia tikriname ar viską pasiėmę, perskirstome svorius ir nakvojame.Toliau žygis su nakvynėmis nameliuose, žygio pabaigoje vienas namelis šaltas.
     Po žygio užsukame į Levi miestelį kur galėsime slidinėti civilizuotai su keltuvais.
  


Komentarų (2)

Atnaujinta ( Penktadienis, 12 spalio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 11 03 - 11 17 Reunionas. Kanjoningas Spausdinti Siųsti el.paštu
Organizuojamos kelionės
Pirmadienis, 22 rugpjūčio 2016
Reunjonas (pranc. La Réunion) – sala Indijos vandenyne, Prancūzijos užjūrio regionas. Salos skersmuo yra 50-70 km. Reunjonas yra maždaug 800 km į rytus nuo Madagaskaro ir kartu su Mauricijumi bei Rodrigeso salomis priklauso Maskarenų salų grupei. Saloje gyvena (785 000) daugiausia kreolų (45%), indų / madagaskariečių (25%), europiečių (20%), kinų (3%) ir visi jie turi Prancūzijos pasus. Sala didžiuojasi vaizdais į kalnus, ugnikalnius, didelis dėmėsys skiriamas žavingiems paplūdimiams, džiunglėms ir orchidėjoms. Reunjonas pagal teritoriją prilygsta Liuksemburgui- 2 512 km2. Salos sostinė yra Sen-Deni. Mieste gyvena apie 133 000 gyventojų.

Reunion

Sala yra įsikūrusi daugiakultūrinėje aplinkoje, tačiau čia jaučiamas saugumas, politinis stabilumas, prancūzų kalbos vertinimas, pigus ir patogus viešasis transportas. Saloje gyvena daug tautų. Keista, bet visos tautos mielai švenčia įvairias šventes: afrikiečių, kinų naujuosius metus, Prancūzijos nacionalines šventes ir indėnų apeigas. Be to, čia didžiulis nacionalinio maisto pasirinkimas. Daugelyje Reunjonas miestų galima pamatyti prancūzų kolonijinio laikotarpio architektūros elementų.
Į salą galite atvykti, bet kuriuo metu. Bet gražiausias salos metas laikomas tarp gegužės ir lapkričio mėnesių. Vandens temperatūra nei vieną mėnesį nėra žemesnė nei 22 laipsniai.


Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Penktadienis, 15 birželio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 09 28 - 10 19 Bolivija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 11 spalio 2018
Pirmas mūsų keliones tikslas – Titikakos ežeras – aukščiausiai virš jūros lygio esantis ežeras (3 821 m.), kuriame vyksta laivyba. Praleisime dvi dienas, trumpi trekai.

Tikikaka

Antras mūsų kelionės tikslas
– 4 dienų pietvakarių Bolivijos turas (džipais) per druskos ežerą Salar Uyuni, lagūnas – Verde, Colorado, terminius šaltinius, ugnikalnius – Tunupa, Licancabur ir kitus gamtos stebuklus.Nakvosime viešbučiuose su baziniais patogumais (dušai, tualetai bendri, karštas vanduo mokamas). Valgį mums gamins vietiniai.

Tunupa

Trečias mūsų kelionės tikslas – kalnų trekas su kopimu į Huayna Potosi viršūnę (6088 m). Trukmė 10 dienų.
Kelionę pradėsime nuo 4700 m. Treko metu kopsime į Huayna Potosi viršūnę (6088 m)
Ajuni ežeras – Huayna Potosi – Choro 10 dienų trekas. Treko metu nakvosime palapinėse, maistą gaminsime patys. Mūsų kuprines neš arkliai.
Kopiant naudosime alpinistinę įrangą (katės, ledkirčiai).Dalyviai: Rolas, Šarūnė, Raminta, Rytis, Šarūnas, Lina, Daiva, Edita, Gintarė, Algirdas, Agnė

Komentarų (18)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 11 spalio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 09 08 - 23 Indijos Himalajai, Bara Banghal žygis Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Antradienis, 23 rugpjūčio 2016

2018 rudenį kelionė mažai vaikštomais turistų takais, Himalajuose, Šiaurės Indijoje.

Bara Bangal kaimas su slėniu jis tarsi paslaptingoji sala kurios niekas neranda. Jis apsuptas tankiausiai pasaulyje gyvenamų teritorijų, pietuose Indija su 1,3 milijardo gyventojų, šiaurėje Kinija su beveik 1.4 milijardo gyventojų. Taip jau geografiškai gaunasi, kad šis nuostabus slėnis apsuptas aukštų viršukalnių prieinamas tik per keletą perėjų. Kad į slėnį patekti reikia pora trejetą dienų: prisitraukti prie perėjos, ją pereiti ir nusileisti nuo jos, toliau laukia piemenų takas kalnais iki kaimo, kuris ilgi užtruks, žiūrint kokia perėja eisi. Per perėjas eina arkliai, bet tai nereiškia, kad jos paprastos, paprasčiausiai kitaip ir arkliai nepateks į slėnį.
Gyventojai, tai piemenys, kurie gano avis, ir jų šeimos nariai kurie kaime darbuojasi. Žmonės gyvena čia taip pat kaip ir prieš tūkstantį metų. Augina pupeles, kukurūzus, auga kanapės. Augina ir javus. Kuliama paprasčiausiu lanksčiu pagaliu, net ne spragilu. Pjaunamas derlius pjautuvu. Jokiu mechanizmų nepastebėjau. Akmeninių pirkių sienos sutvirtintos medžiu, o stogai mediniai, kanalizacija tai atviras griovys tekantis per kaimą, tiesa dabar betoninis, o vanduo atvestas plastikiniu vamzdžiu iš upės.
Transporto priemonė, tai mulai, bet jais nejojama, naudojami tik krovinių gabenimui, žmonės vaikšto pėsčiomis. Prekės iš civilizacijos pasiekia per tas pačias kalnų perėjas. Per jas galima praeiti tik vasarą. Yra malūnsparnio aikštelė, mokykla, išvedžioti elektros laidai, bet tuo metu, kai mes buvime kaime elektros nebuvo, nebuvo ir jokio GSM ryšio.
Esu skaitęs Antano Poškos knygas, apie jo kalbų ir antropologinius tyrinėjimus atokiose Himalajų kaimeliuose, atkreipiau dėmesį į tautinius audeklų ir raižinių raštus ir šiame slėnyje, kai kurie raštai ir raižiniai tikrai primena Lietuviškus.

Komentarų (4)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 11 spalio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 09 03 - 14 Šveicarija, Italija, Austrija. Kanjoningas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 22 rugpjūčio 2016

Dalyviai: Rolas, Merūnas, Andrius K, Andrius B, Natalija, Gintarė, Jurga, Miglė, Vykintas

Vykinto nuotraukos čia:

Rolo nuotraukos čia:Komentarų (12)

Atnaujinta ( Sekmadienis, 23 rugsėjo 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 08 6 - 20 Islandija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 22 rugpjūčio 2016
Bent kartą gyvenime tikrai aplankykite šią turtingą unikalia gamta salą. Tikrai, jei tik oras leis, išsivešite nepakartojamų įspūdžių kiekį.
Kelionės metu eisime penkių dienų žygį spalvotuose kalnuose. Pietinę salos dalį apvažiuosime mašina, aplankydami visus įdomiausius gamtos objektus.Dalyviai: Rolas, Šarūnė, Paulius, Nerijus, Evelina, Kirilas, Aistė, Raimonda, Rasa, Sandra, Remigijus, Giedrius

Rolo nuotraukos čia:
Šarūnės nuotraukos čia:
Giedriaus nuotraukos čia:

Komentarų (9)

Atnaujinta ( Sekmadienis, 23 rugsėjo 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 08 11 - 08 24 Kopimas į aukščiausią Europos viršūnę, Elbruso kalną Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 22 rugpjūčio 2016
Kopimas į aukščiausią Europos viršūnę, Elbruso kalną (5642). Suplanuota ilga aklimatizacija, kopimas vyks nesportiniu režimu.

Komentarų (15)

Atnaujinta ( Sekmadienis, 12 rugpjūčio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 07 16 - 29 Korsika Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Sekmadienis, 15 liepos 2018
Aštuntas Rolo kartas į Korsiką. Atrodo viskas žinoma, pažįstama, bet jaučiu, kad šį kartą bus naujai. Naujai, nes į kelionę iškeliauja su savo šeima - Rokas, namie jau šokinėjąs nuo 3m, pasiryžęs nušokti nuo 5-ių arba 8-ių metrų (atsakymas priklauso nuo paklausto momento nuotaikos). Kasdien skaičiuojantis naktis iki kelionės pradžios, kelionės laiką iki salos konvertuojantis į valandas ir po to į minutes ir lygindamas 2-ų valandų atstumą iki kaimo su mūsų 26-iomis iki salos išpūtęs akis kartoja - oooo, čia tai oooo. Žemėlapyje prieš savo lovą aiškindamasis, kur tas mūsų atostogų taškas. O parvežtą kanjoningo ekipuotę išdidžiai demonstruojantis prieš telefono kamerą. Smagu, kad dar nepažintas, Rolo gyvenime svarbią vietą užimantis kanjoningasvis traukia ir jo sūnų. Kaip iki paskutinio momento - kol savo akimis nepamatėme nuo 3m stryktelėjančio į vandenį, negalėjome nei įsivaizduoti, kad jis taip paprastai ir kartu ryžtingai gali nušokti. Tikiu, kad tai, kas tėčio pažįstama, įvaldyta ir patirta kažkuria dalimi jau yra sūnaus kraujyje.

LeVaka

Dukra Gabija po savo diplomų įteikimo atskrenda į LT, kad mes kartu iškeliautume atostogų nauju kampu. Širdyje gera, kai vaikuose yra noras ir Rolo gyvenimo dalis priartės ir prie jų. Kad galės parodyti ir pasidalinti tuo, ką pats yra atradęs - gamtą, kalnus, tarpeklius ir kalnų upes ir kartu atrasti dar artimesnį ryšį, bendravimą, buvimą kartu.

Komentarų (10)

Atnaujinta ( Antradienis, 18 rugsėjo 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 06 16 - 29 Korsika, Sardinija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 24 rugpjūčio 2016
 Gallo

Dalyviai: Rolas, Liutauras, Birutė, Vainius, Giedrė, Valerij, Ieva, Viktorija, Danutė
Rolo nuotraukos čia:


Komentarų (9)

Atnaujinta ( Sekmadienis, 16 rugsėjo 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 05 12 - 19 Maljorka Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 06 birželio 2018

2018 Dipolis kelione - Maljorka adventures

Rolo nuotraukos čia:

Komentarų (1)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 06 birželio 2018 )
 
2018 04 28 - 05 13 Marokas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 24 rugpjūčio 2016
Marokas 2018 04 28 - 05 13

Senoviniai Maroko miestai, Aukštasis Atlasas (M'Goun kalnynas, Taghia tarpeklis), Atlanto vandenyno pakrantė.

Komentarų (10)

Atnaujinta ( Pirmadienis, 30 balandžio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 04 28 - 05 11 Azorų salos. Florešas ( Flores) Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 24 rugpjūčio 2016
Azorų salos. Florešos (Flores).
Azorai arba Azorų salos (port. Ilhas dos Açores – vanagų salos) – vulkaninių salų archipelagas Atlanto vandenyno centrinėje dalyje, apie 1500 km nuo Portugalijos krantų, kuriai jie priklauso, ir 3900 km nuo Šiaurės Amerikos pakrantės, tarp 37° ir 40° šiaurės platumos ir 27° ir 34° vakarų ilgumos.
Dalyviai: Rolas, Šarūnė, Rimvydas, Vytautas, Milda, Marius, Milda, Gintas, Gaila, Asta, JoaoKomentarų (14)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 05 liepos 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 04 07-23 Indijos Himalajai, Har Ki Dun ir Balli perėjos žygis Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 25 balandžio 2018

 Saulės, lietaus, sniego ir arbatos keliu, arba Indija, kokios dar nemačiau

Nesu religijų žinovė ar kurios nors sekėja, bet Himalajuose įpratau paspoksoti į budistines maldos vėliavėles ar pasukti budistinius maldos malūnėlius. O hinduistinės šventyklos asocijavosi su Indijos didmiesčių triukšmu, chaosu, noru pasipelnyti iš turistų ir rizika netekti batų. Kažkada Kalkutoje bendrakeleivis liko basas, nes nauji firminiai sportiniai bateliai, palikti prie šventyklos, išgaravo lyg dūmas.
Kad hinduistiniai regionai gali būti kalnuose ir būtent ten mes keliausim, sužinojau tik oro uoste iš Tanios. Pasaulis daug įvairesnis nei įsivaizduoju. O kelionės padeda to nepamiršti.

Komentarų (12)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 11 spalio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 04 01 - 14 Omanas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 26 rugpjūčio 2016
Omano Sultonatas (Omanas) – valstybė pietvakarinėje Azijos dalyje, Artimuosiuose Rytuose. Ribojasi su Jungtiniais Arabų Emiratais šiaurės vakaruose, Saudo Arabija vakaruose, Jemenu pietvakariuose, taip pat su Arabijos jūra pietuose ir rytuose bei Persijos įlanka šiaurės rytuose. Šalis saugi ir draugiška.

Wadi Tiwi

Dalyviai: Rolas, Rūta, Darius, Vytautas, Edgaras, Dalia

Wadi Tiwi

Kelionės pradžioje iškeliame klausimą – kas svarbiau – vanduo ar saulė. Išgyventi, gyventi, mėgautis. Šioje kelionėje labai ryškiai pajuntame, ką reiškia abi stichijos. Pajuntame aiškiai ir sustiprintai. Pirmą kartą gyvenime tiek prisiplaukiojau ir pirmą kartą paragavau tokio neištveriamo karščio, kurio aukščiausia temperatūra siekė net 43 laipsnius. Ilgiausias praplaukimas tarpekliuose 5km. Mano nuojauta nuo pat pradžių sako, kad varomoji gyvybės jėga yra vanduo. Saulė ir šiluma gerai, bet tokių patyrimų kelionės pabaigoje visi vieningai pritariame, kad vanduo yra ne tik tai, kur atsiranda gyvybė, bet jis yra būtina sąlyga, kad liktume gyvais ir gyvybingais.

Komentarų (15)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 31 gegužės 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 03 25 - 04 13 Juta prieš vėją Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 16 balandžio 2018
Niekuo  neišsiskirianti  idėja – prasivažiuoti  dviračiais,  pridėjus  pora  trumpų  žodelių – per  Jutą –
lengvai  pavirto  į  pilną  iššūkių  žygį  dviračiais  J.

Kalnai,  vėjas,  šaltos  naktys,  trijų  kilometrų  perėjos,  sudėtinga  logistika -  teko   panaudoti  visus  rezervus  J.
Logistika – pora  lėktuvų,  naktinis  autobusas,  samdyta  mašina (visa  tai  su  dviračių  dėžėmis)  – ir  tu  jau  starto  vietoje  J.
Atskridom  ir  išskridom  -  Las  Vegas.
Planas – kirsti  Jutą  iš  rytų  į  vakarus  (kad  lengva  nebūtų -  prieš  vėją  J )
Startas – Moab,  finišas – St. George.


Aplankant:
Canyonlands  nacionalinis  parkas
Dead  Horse  Point  State  parkas
Capitol  Reef  nacionalinis  parkas
Dixie   National   Forest
Grand  Staircase – Escalante  National   Monument
Kodachrome  State  parkas
Ziono  nacionalinis  parkasViso -  777 km. 

Komentarų (1)

Atnaujinta ( Pirmadienis, 16 balandžio 2018 )
 
2018 03 02-03-14 Švilpukų slidžių žygis anapus Poliarinio rato Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Sekmadienis, 24 liepos 2016
2018 03 03
Iš namų išvažiavau neskubėdamas prieš aštuonias. Visus surinkau, (Andrių, Audrą, Godą ir Raimį). Kelionė vyko sklandžiai, pradžioje buvo užšalęs langų apiplovimo bakelis, privažiavus Rygą jis atitirpo ir pradėjo veikti, bet jo jau nebereikėjo. Estijoje buvom sustabdyti policijos ir gavome pastabą, kad gale sėdintys keleiviai neprisisegę saugos diržų. Taline pirkome bilietus į keltą tiesiai prie įvažiavimo vartų.

Komentarų (14)

Atnaujinta ( Antradienis, 24 balandžio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 03 01 - 20 Naujoji Zelandija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Šeštadienis, 27 rugpjūčio 2016
Likimas taip susiklostė, kad keliaujant į kitą pasaulio pusę, tarpine stotele tampa Singapūras ir taip aplankome patį švariausią pasaulio miestą. Tam turime gerą dieną, kurią praleidžiame pačiame megapolyje. Tikrai galiu patvirtinti, kad švara ir tvarka daro išskirtinį įspūdį, ypač kai suvoki, kad tai 5,75 mln. gyventojų turintis miestas-valstybė. Čia nepamatysi jokių šiukšlių, užkandžiavimo, gėrimo ar rūkymo viešose vietose. Baudos už tai siekia tūkstančius dolerių. Nors mes Singapūro nematėme naktį, tačiau sakoma, kad ypač tada įspūdingiausiai atsiskleidžia jo didybė, apšviesta spalvotomis šviesomis.

Routeburn track

Toliau seka sklandus skrydis į pietinę NZ salą. Sėkmingai išsinuomojame mašinas, ilgai netrukus įprantame prie kairės važiavimo pusės, posūkių jungimo vietoj valytuvų ir taip patraukiame į šiaurinę salos dalį, kurioje dar neteko būti. Važiavimo, kaip visada daug, tad nemažai laiko praleidžiame mašinose tam, kad pasiektume numatytas gražiąsias žygio vietas. Ir kaip visada, dar kartą pasitvirtina tiesa, kad autoturizmas išbalansuoja žmones, o aš mintyse sau pažadu, kad kitą kartą bet kurią kelionę pradėsiu nuo žygio, tam, kad kolektyvas susicementuotų, gamtoje pajustų savo poreikių minimalumą ir pajaustų, kad tokios kelionės esmė yra mėgautis gamtos grožiu ir tiesiog buvimu ten, kur esi. Na, bet šį kartą buvo taip kaip buvo.

Rolo nuotraukos čia:

Wilson Creek

Dalyviai: Rolas, Ramunė, Pijus, Gabrielė, Aurelija, Inga, Agnė, Henrikas, Remigijus, Dalia, Ligitas, Vaidas, Karolis, Audronė

Komentarų (13)

Atnaujinta ( Penktadienis, 30 kovo 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2018 01 26 Mano krioklys. Reunionas Spausdinti Siųsti el.paštu
Renginiai / Varžybos
Trečiadienis, 13 gruodžio 2017
Ar Indijos vandenynas skalauja Europą? Taip, tai Reuniono sala, esanti prie Afrikos krantų ir priklausanti Prancūzijai – ypatinga savo vešlia egzotiška augmenija apaugusiais kalnais ir nuostabaus grožio didžiuliais kriokliais, kurie ir tapo 2017m įvykusios kelionės tikslu.

Takamaka 3

Keturiolika lietuvių, vedami keliautojo ir kelionių vado Rolando Žygo, atsiduria Reuniono saloje – ten, kažkur prie Madagaskaro. Dvi savaites užsiimdami kanjoningu čia jie patiria įvairių nuotykių: keliasi ketvirtą ryto ir 5,30 val. kyla bekele džiunglėmis iki krioklio pradžios, įveikia 300m krioklio sieną, jau tamsoje naktį nusileidžia dar trimis kriokliais, nušoka aukščiausią savo gyvenimo šuolį nuo 18m aukščio krioklio, kažkas pamiršta batus ir kanjoną praeina avėdamas kojinėmis.


Komentarų (2)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 24 sausio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2017 10 Bolivija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Sekmadienis, 29 spalio 2017
Kelionė įvyko, visi sveiki ir laimingi. Nusifotografavome prie Titikakos ežero, Uyni druskos ežero, ant Licancaburo viršūnės (5916 m), Austrijos ir Huayna Potosi (6088 m) viršūnių, Andų kalnuose.Komentarų (28)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 15 lapkričio 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2017 10 30 - 11 12 Reunjonas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 30 spalio 2017

Reunjonas (pranc. La Réunion) – sala Indijos vandenyne, Prancūzijos užjūrio regionas. Salos skersmuo yra 50-70 km. Reunjonas yra maždaug 800 km į rytus nuo Madagaskaro ir kartu su Mauricijumi bei Rodrigeso salomis priklauso Maskarenų salų grupei. Saloje gyvena (785 000) daugiausia kreolų (45%), indų / madagaskariečių (25%), europiečių (20%), kinų (3%) ir visi jie turi Prancūzijos pasus. Sala didžiuojasi vaizdais į kalnus, ugnikalnius, didelis dėmėsys skiriamas žavingiems paplūdimiams, džiunglėms ir orchidėjoms. Reunjonas pagal teritoriją prilygsta Liuksemburgui- 2 512 km2. Salos sostinė yra Sen-Deni. Mieste gyvena apie 133 000 gyventojų.

  Ravine Blanche


Dalyviai: Rolas, Rimvydas, Edmundas, Šarūnė, Andrius K, Andrius Š, Jovita, Vida, Giedrius, Darius, Laimonas, Jurga, Andrius G, Rasa

Bras Rouge Median

Rolo nuotraukos čia:
Šarūnės foto čia:
Reunion iš viršaus

Komentarų (15)

Atnaujinta ( Sekmadienis, 16 rugsėjo 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2017 09 17 - 30 Šveicarija ir Italija. Kanjoningas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Antradienis, 30 rugpjūčio 2016
Kanjoningas Šveicarijoje ir ItalijojeRolo nuotraukos čia:
Dalyviai: Rolas, Merūnas, Milda, Auga, Simonas, Jonas, Rytis, Valerijus

Komentarų (12)

Atnaujinta ( Sekmadienis, 16 rugsėjo 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2017 08 12 - 26 Lofotenai, Norvegija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 01 rugsėjo 2017
Lofoteno (Lofoten) salos – tai grupė salų, esančių nuošalioje vietoje, maždaug už 200 km į šiaurę nuo Poliarinio rato. Salose nuo seno gyvena žvejų bendruomenės.

Lofoteno salos

Nors salos yra maždaug toje pačioje platumoje, kaip ir Grenlandija bei šiaurės Aliaska, klimatas Lofoteno salose yra šiek tiek švelnesnis dėl netoliese esančios Golfo srovės.Dalyviai: Rolas, Šarūnė, Giedrė, Dalia, Vakaris, Sigita, Lina, Vida, Vilma

Pas vikingus


Mūsų lankytos vietos
Rolo nuotraukos čia:
Šarūnės foto čia: 
 

Komentarų (14)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 24 sausio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2017 08 12 - 26 Islandija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Šeštadienis, 03 rugsėjo 2016
Bent kartą gyvenime tikrai aplankykite šią turtingą unikalia gamta salą. Tikrai, jei tik oras leis, išsivešite nepakartojamų įspūdžių kiekį.Kelionės metu eisime penkių dienų žygį spalvotuose kalnuose. Pietinę salos dalį apvažiuosime mašina, aplankydami visus įdomiausius gamtos objektus.

Komentarų (20)

Atnaujinta ( Antradienis, 05 rugsėjo 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2017 07 15 - 30 Ladakh Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 05 rugsėjo 2016
Ladakas (Ladakh – “aukštų perėjų žemė”) – rečiausiai apgyvendintas istorinis kultūrinio Tibeto regionas Indijoje, traukiantis savo unikalia gamtos ir kultūros sinteze. Dauguma Ladako gyventojų yra tibetiečių palikuonys, todėl dažnai Ladakas dar vadinamas “mažuoju Tibetu”.

                          

Dalyviai: Rolas, Nerijus, Agnė, Birutė, Dalia, Evelina, Rytis, Dalia, Vytenis, Jurgita, GintarėRolo nuotraukos čia:

Komentarų (9)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 24 sausio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2017 06 17 - 30 Korsika Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 07 rugsėjo 2016
Korsika

Gallo

Rolo nuotraukos čia:

Korsika 2017
 
Dalyviai: Rolas, Vitalijus, Lina, Kęstutis, Rasa, Marius, Gintarė, Donatas, Andrius

Komentarų (15)

Atnaujinta ( Penktadienis, 15 birželio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2017 06 10 - 06 23 Altajus - žygis per baltųjų vandenų šalį Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Šeštadienis, 10 birželio 2017
Planuojama kelionė į baltųjų vandenų šalį - Altajų, pamatyti nuostabųjį Kučerlos ežerą, stačiąją Akemo sieną ir patį gražuolį kalną - Beluhą.
Tai laukinės gamtos stebuklas, kur šniokščia baltos upės, kur žalia, žalia, kur gėlės kvepia. Susirinko gera kompanija tai jau ir judėsim link to Altajaus. Traukinys į Minską, lėktuvas į Maskvą, lėktuvas į Barnaūlą, mikroautobusas į Tiungurą, toliau pėsčiomis.
Dar Rusijoj laukia registracijos, pasienio leidimai, MCS ir dar bala žino kokie velniai.
Žygiuos per gražiuosius Altajaus kalnus:
Aistė, Jolanta, Virgilijus, Darius, Rolandas, Rolandas iš Kauno, Aurimas, Linas

Komentarų (21)

Atnaujinta ( Pirmadienis, 02 balandžio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2017 05 13 - 23 Maljorka, kanjoningas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 08 rugsėjo 2016
Maljorka, kanjoningas.

Nuostabi vieta apsistoti – Sa Calobra. Ypatingoje ir tinkamoje vietoje, atokiau nuo civilizacijos šurmulio, triukšmo ir žmonių. Senovinis 200 m. senumo namas, pilnas autentiškų rakandų, senovinių baldų, patogus ir pramogauti, ir ilsėtis. Visi numatyti maršrutai pasiekiami serpantinais ir trunka nedaugiau valandos. Netikėtas visiškai sėkmingas gyvenamosios vietos pasirinkimas.


Gorg Blau - Sa Fosca

Dalyviai: Rolas, Vytautas, Milda, Jolita, Rimvydas, Nerijus, Marius, AstaRolo nuiotraukos čia:

Komentarų (12)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 24 sausio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2017 04 23 - 05 06 Marokas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 16 vasario 2017
Marokas 2017 04 23 - 05 06

Senoviniai Maroko miestai, Aukštasis Atlasas (M'Goun kalnynas, Taghia tarpeklis), Atlanto vandenyno pakrantė.


Komentarų (10)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 25 spalio 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2017 02 04 - 24 Patagonija. Argentina, Čilė Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 07 spalio 2016
Patagonija (isp. Patagonia) – regionas Pietų Amerikos pietuose, piečiau 42° lygiagretės. Išsidėsčiusi Argentinos ir Čilės teritorijose, į pietus nuo Kolorado ir Negro upių ir šiauriau Magelano sąsiaurio.
Čilę sudaro Los Lagos (Ežerų), Aiseno ir Magaljaneso (Magelano) regionai; Argentinoje – Neukeno, Rio Negro, Čiubuto, Santa Kruso ir Ugnies Žemės provincijos. Užima apie 787 000 km². 1,74 mln. gyventojų (2001).

Dalyviai: Rolas, Gaila, Artūras, Rūta, Jurgita, Ričardas, Daiva, Inga, Jurgita, Rasa, KęstutisKlimatas keičiasi nuo subtropinio šiaurėje, iki subantarktinio pietuose. Būdingas žemyninis klimato tipas. Vyrauja šalti Antarkties vėjai. Metinis kritulių kiekis svyruoja nuo 150–300 mm centriniuose ir šiauriniuose rajonuose, iki 2460 mm Čilės salyne. Sausio mėn. temperatūra šiaurės rytuose viršija 25 °C, pietuose vietomis vos siekia 10 °C. Liepos mėn. didžiojoje dalyje temperatūra vyrauja apie 0 °C, tačiau nereti speigai (centriniuose rajonuose).

Argentinos foto čia:
Čilės foto čia:
Magelano sąsiauris čia:
BA foto čia:
Daivos nuotraukos čia:
Ričardo Argentina čia:
Ričardo Čilė čia:
Magelano sąsiauris čia:
BA čia:

Mūsų buvo vienuolika.
Pradžia. Į BA neatskrenda viena kuprinė. Ją pažada atskraidinti sekančią dieną į El Calafate. Istorija su kuprine turėjo tęsinį, vertą aprašymo. Supratę, kad kuprinės neatgausime nei rytoj, nei gal poryt, nutariame keliauti be jos. Drabužių kažkiek turime, kelnes suorganizuojame iš draugų, miegmaišį paskolina namo šeimininkė Liucija ir iškeliaujame į treką. Kuprinė atkeliauja po penkių dienų su įspūdinga istorija – kadangi nebuvo rastas transportas, kuris atvežtų ją iš oro uosto iki viešbučio, jos tiesiog neskraidino, o vežė siuntų transportu per visą Argentiną 3 tūkst. kilometrų. Atkeliavo. O Inga per tą laiką patikrino ir įrodė, kad žmogui reikia visai nedaug – per keturias dienas praktiškai neprireikė arba išgyventi įmanoma buvo be viso kelionei pasiruošto kuprinės turinio. Pasirodo, visa tai, ką mes kruopščiai pakuojame ir krauname, kaip būtiniausią kelionės turinį – nėra taip jau ir būtina.
 

Komentarų (10)

Atnaujinta ( Šeštadienis, 22 balandžio 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2017 01 05 - 13 Tenerife. Grožio ieškotojai Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 16 sausio 2017

Grožio ieškotojai

Išgirdus žodį Tenerifė man pasidarydavo kiek bloga – tai ne man, o ir tie kurortai “viskas įskaičiuota”, kuriuose aš net nebuvusi, keldavo ne itin malonius jausmus. Nors kartais, kada po intensyvaus darbų periodo imu galvoti apie poilsį, tokį normalų, kai reikia išilsėti, būna dienų, kai ateina mintis – o gal reikėtų nors kartą išbandyti tą “viskas įskaičiuota”... Bet mintis ateina ir praeina, o aš prie jos realizavimo niekaip konkrečiau ir nebuvau priartėjusi. Tai va, bet kai apie Tenerifę ėmė kalbėti Rolas, vartodamas žodžius, kurie tikrai neasocijuojasi su “viskas įskaičiuota”, o labiau artimi sielai – kalnai, ugnikalnis, tarpeklis, miegmaišiai ir tie raktiniai, kurie mano sielą užpildo absoliučiu džiaugsmu – vandenynas, vasara. Tada pagalvojau, kaip kvaila turėti stereotipų, o dar namie ištiesus žemėlapį ant žemės jau pajutau tą gerą jausmą, kuriuo kvepia kelionės. Tokios, kurios man patinka. Taip tikrą lietuvišką žiemą, pirmą kartą gyvenime taip kontrastingai man, pakeitėme į gerą savaitę kelionės po vulkaninę Ispanijai priklausančią Tenerifės salą. Tai didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, prie Afrikos krantų.
 
Dievo pirštas


Dalyviai: Rolas, Rokas, Šarūnė
Rolo foto čia:
Šarūnės foto čia:
 

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Pirmadienis, 13 kovo 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2016 Pirmoji Rolando Žygo fotografijų paroda Spausdinti Siųsti el.paštu
Renginiai / Varžybos
Šeštadienis, 01 spalio 2016
Pirmoji Rolando Žygo fotografijų paroda

ATRASTA ŽEMĖ


                                        

Komentarų (1)

Atnaujinta ( Penktadienis, 16 gruodžio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2016 11 19 - 12 01 Omanas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Šeštadienis, 08 spalio 2016
Omano Sultonatas (Omanas) – valstybė pietvakarinėje Azijos dalyje, Artimuosiuose Rytuose. Ribojasi su Jungtiniais Arabų Emiratais šiaurės vakaruose, Saudo Arabija vakaruose, Jemenu pietvakariuose, taip pat su Arabijos jūra pietuose ir rytuose bei Persijos įlanka šiaurės rytuose.

 Snake Canyon

Rolo nuotraukos čia:

Dalyviai: Rolas, Jonas, Andrius, Jovita, Jurgita, Vladimir

 


Po 13-os kartų vizito į Jordaniją jau neįleidžia, tad nutariau aplankyti Omaną – kitą arabišką, 3,5 mln. gyventojų turintį kraštą, kuriame yra naftos.

Pasiėmę išnuomotą mašiną mauname į nežinią link pirmojo tarpeklio Snake. Keistas pojūtis, kai  važiuojant matai tik ryškų kelią – aplink visiška tamsa, o keliai labai gerai apšviesti. Kažkur toje tamsoje turi prasidėti mūsų tarpeklis. Skrydis buvo naktinis ir norisi tik ilsėtis. Atsibeldžiame, nugriūname, o ryte pamatome, kad esame kalnuose ant žvyro – dykynėje. Pirmas įspūdis neypatingas. Pažadina saulė, musės ir šalia pravažiuojančios mašinos. Nuotaika tokia, kad norime aktyvaus veiksmo, tad iš karto išsiveržiame į Snake tarpeklį. Tiesą sakant, pradedame jį, bet nepataikome. Einame kairiuoju intaku, o tai nuo pat pradžios – šalutinio tarpeklio kryptis. Vis tiek nusileidžiame ir praeiname antrąją tarpeklio dalį. Labai keista, kad radome vandens, nes jausmas, kad čia niekados nelyja. Gražu ir primena, kad esame arabų pusiasalyje – vanduo atsiranda iš niekur – žvyre pasirodo, žvyre ir dingsta. Sienos aukštos, techniškai nesudėtinga, bet pasigrožėti tikrai yra kuo. Išskirtinio grožio tarpeklis.

Komentarų (16)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 08 birželio 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2016 10 02 - 21 Bolivija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Sekmadienis, 22 lapkričio 2015
Kalnų trekas su kopimų į Huayna Potosi viršūnę (6088 m) arba mažoji Alpamajo (5370 m) Bolivijos Anduose.

Dalyviai: Linas, Daiva, Daina, Lolita, Sandra, Karolis, Nijole, Giedrius, Arvydas, Ina, TomasGiedriaus nuotraukos

Lino aprašyti vargai kitame puslapyje
Inos įspūdžiai igi antrame puslapyje, labai rekomenduoju 

Komentarų (21)

Atnaujinta ( Penktadienis, 16 gruodžio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2016 09 05 - 2016 09 20 Iranas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 01 rugsėjo 2016

Komentarų (8)

Atnaujinta ( Sekmadienis, 11 rugsėjo 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2016 09 01-13 Kalnų žygis Gruzijoje Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 01 rugsėjo 2016
Dalyviai: Dalia,Gintarė,Ričardas,Vilija,Rimgaudas,Aldona,Agnė,Šarūnas,Tomas,Remigija,Auksė,Faustas. Mes dar dainuosim!
Ričardo NUOTRAUKOS ČIA
Šarūno FILMUKAS ČIA

Komentarų (4)

Atnaujinta ( Sekmadienis, 18 vasario 2018 )
 
2016 08 27 - 09 09 Šiaurinė Italija. Kanjoningas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 23 lapkričio 2015
Kanjoningas šiaurinėje ItalijojeDalyviai: Rolas, Vytautas, Rimvydas, Šarūnė, Inga, Tatjana, Darius, Andrius, Erikas

 Čia mes

  Rolo nuotraukos čia:
Šarūnės foto čia:

Kaip statistiniai vienetai Alpėse malonumo ieškojo

Nežinau, kaip reikia papasakoti, kas yra kanjoningas. Nežinau, kaip reikia papasakoti tai, ką mes patyrėme per dvi savaites Šiaurės Italijos kalnų upėse.
Po penkių valandų mirkimo lediniame vandenyje, po leidimosi virvėmis visiškoje tamsoje vis gilyn ir gilyn, po vienuolikos valandų leidimosi tarpekliu, kai tave tirtančią ir tiesiogine to žodžio prasme, kalenančią dantimis apkabina ir suspaudžia, kad gal beveik neišklibintum akmens, ant kurio sėdi, po 25 metrų bobslėjaus – kai sudedi rankas ant krūtinės ir tiesiog leidiesi į nežinią, trinkteli nugarą ir su srove išsviesta į viršų nebekontroliuojamoje padėtyje krenti 8 metrus žemyn ir tada vos įkvėpdama orą iš visų jėgų iriesi link uolos, o nuo ten matai prieš srovę plaukiantį išblyškusį vado veidą ir kažkokį samyšį su šauksmais, kuriuos užgožia šniokščiantis krioklys, o po savaitės namie išsiaiškini, kad pasirodo, tuomet man lūžo šonkaulis, po persivertimo per uolą kybant ore persisegant kitą virvę atsigręžus po savimi matyti 60m. tolį, po mindžiukavimo ant šlapios uolos ryžtis bėgti kelis žingsnius vandens skalaujama uola ir tada šokti į kažkur, kur tinkamas gylis, po bandymo kuo greičiau atsisegti karabiną ir išsilaisvinti nuo virvės, kai ant galvos krenta ir kūną blaško krioklio jėga, po įkvėpimo iš visų jėgų šaukti – laaaaisvaaa ir negirdėti savo balso, po visų tų akimirkų aš kas kart pagalvodavau, kad nežinau, kokias žodžiais reikia papasakoti, ką mes čia darome. Kartais galvodavau, kad sunku man vienai, bet kai Erikas klausdavo – Rolai, tu man pasakyk, kurioje vietoje čia yra malonumas, man pasidarydavo lengviau. Kai jausdavausi beveik bejėgė, kai srovė iš visų jėgų mušdavo iš kojų ir išlipus ant žemės dar ilgai jausdavau siūbavimą, o po ilgosios dienos ilgai užmigti negalėjau, nes tik užsimerkus man rodydavos, kad slystu nuo akmens ir krentu žemyn ir iš visų jėgų stengdamasi neužmigti, tarsi tai būtų mano vienintelė išgyvenimo galimybė ir dar kitais momentais aš pagalvodavau – čia ne man, čia ne visai moterims, o Tania kartais sakydavo – mums reikia vaikus gimdyti... Po tų akimirkų, kai plaukiau lediniu vandeniu ir žiūrėjau į dangų aš sau žadėjau, jei jau čia praeisiu, tikrai tikrai džiaugsiuosi gyvenimu, tuo paprastu ir tokiu brangiu.

Komentarų (12)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 05 balandžio 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2016 07 31 - 08 15 Ladakh Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Šeštadienis, 23 liepos 2016
Ladakas 2016

Ladakas (Ladakh – “aukštų perėjų žemė”) – rečiausiai apgyvendintas istorinis kultūrinio Tibeto regionas Indijoje, traukiantis savo unikalia gamtos ir kultūros sinteze. Dauguma Ladako gyventojų yra tibetiečių palikuonys, todėl dažnai Ladakas dar vadinamas “mažuoju Tibetu”. Keturiolika žmonių dvi rugpjūčio savaites praleido kvėpuodami Himalajų kalnynais, įveikdami  5560m arčiau dangaus esančią perėją, aplankydami talmudistinius vienuolynus.

Ladakh

Rolo nuotraukos iš Ladakh čia:

Delio nuotraukos čia:

Dalyviai: Rolas, Gaila, Augustė, Sigita, Danutė, Vidas, Rita, Ana, Daiva, Algimantas, Simona, Giedrius, Simonas, Rasa

Komentarų (11)

Atnaujinta ( Antradienis, 01 lapkričio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2016 07 23 - 08 05 Kopimas į Elbruso (5642) kalną Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Antradienis, 24 lapkričio 2015
Kopėme su pakankamai ilga aklimatizacija, iš palengvo, aukštyn žėmyn, auštyn žemyn, Šiauriniu Elbruso kalno šlaitu. Kopėme, kopėme ir pagaliau užkopėme. Penkiese užkopė net į  abi viršūnes likusieji į vieną.

Komentarų (20)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 25 spalio 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2016 07 09 - 23 Islandija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Antradienis, 24 lapkričio 2015
Islandija 2016 liepa

Buvo naktis. Pro debesis švietė saulė. Jos nesimatė, bet aplink tvyrojo šviesa. Pirma naktis Islandijoje.Dalyviai:
Rolas, Laima, Auga, Milda, Darius, Ingrida, Olga, Darius
Rolo nuortraukos iš Spalvotų kalnų čia:
Rolo nuotraukos iš pietinės ir vakarinės salos dalies čia:

Komentarų (13)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 03 rugpjūčio 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2016 05 28 - 06 10 Pirėnai, Katalonija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 25 lapkričio 2015
Pirėnų kalnai, Katalonija. Rajonas tikrai gražus. Keliavome visą laiką pasieniu tarp Prancūzijos ir Ispanijos. Turėjome daug ilgų maršrutų, kaip niekad, techniškai jie nesudėtingi, bet daug reikia plaukti. Pirma kelionė kai plaukimo įgūdžiai buvo reikalingi.
Įveikėm 9 maršrutus tarpekliuose. Pirmieji tarpekliai buvo Prancūzijoje prie Nicos – Amen ir Riolan. Sekančius 7 įveikėme Pirėnuose – Llech, Gloces, Mascun, Gorgas Negras, Gorgol, Foz de Fago, Liri.


 

Rolo nuotraukos čia:


Dalyviai: Rolas, Merūnas, Ignas, Jolita, Milda, Vykintas, Rytis, Simonas


Komentarų (13)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 12 liepos 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2016 04 23 - 05 08 Marokas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 26 lapkričio 2015
Marokas 2016 04 23 - 05 08

Senoviniai Maroko miestai, Aukštasis Atlasas (M'Goun kalnynas, Taghia tarpeklis), Atlanto vandenyno pakrantė.


Dalyviai:
Rolas, Irmantas, Juratė, Agnė, Lolita, Simonas, Laura, Eigminas, Tatjana, Donata, Eimantas, EglėRolo nuotraukos čia:
Eigmino nuotraukos čia:

Komentarų (11)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 22 birželio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2016 04 11 - 22 Madeiros sala. Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 27 lapkričio 2015
Levadomis per Madeirą.
 Žalia ir visą laiką žydinti sala yra Atlanto vandenyne, 500 km nuo Maroko. Madeira nėra didelė, jos ilgis 60 km, o plotis 22 km, sala priklauso Portugalijai. Per visą Madeirą yra nusitęsęs kalnynas su aukščiausia 1860 m viršūne.Dalyviai: Tania, Danutė, Marijus, Ieva, Andrius, Asta, Šarūnas, Inga, Nerijus, Danutė

Komentarų (30)

Atnaujinta ( Sekmadienis, 12 birželio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2016 03 07 - 03 24 Naujoji Zelandija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Šeštadienis, 28 lapkričio 2015
Naujoji Zelandija. Pietinė sala. Kalnų trekai, kanjoningas, pažintis su NZ gamta ir kultūra.Dalyviai: Tania, Darius, Loreta, Vytautas, Rytis, Raminta, Lina, Giedrė, Margarita, Romualdas

Giedrės nuotraukos čia:

Tanios nuotraukos iš kanjoningo čia:

Komentarų (18)

Atnaujinta ( Penktadienis, 30 rugsėjo 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2016 02 Kekoneno parkas puiki opcija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Antradienis, 29 kovo 2016
Patinka atšiauri gamta, žiemos grožis, supranti, kad ir vaikams reiktų tai parodyt, gal net  ir žmonai - Kekoneno parkas puiki opcija.

 

Trobelės per dienos žygio atstumą, su krosnelėmis, su malkomis, su indais, su dujomis, tualetai su šildomom sėdynėm (putų polisterio :-) - viskas veikia, viskas nemokamai. Jei nepavyko pasiekt trobelės, yra pavėsinės - irgi su malkom, su kirviu ir pjūklu, su indais, su tualetu.
Tikrai puiki vieta išbandyti slidžių žygelį.
Gintaro nuotraukos čia:

Komentarų (1)

Atnaujinta ( Antradienis, 10 gegužės 2016 )
 
2016 02 08 - 28 Patagonija. Čilė ir Argentina Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 30 lapkričio 2015
Patagonija 2016
Patagonija. Dažnai šis žodis skambėjo kaip svajonė. Paklaustas apie šalį į kurią tikrai labai noriu nuvykti, dažniausiai manau praskambėjo šis pavadinimas. Tiesa sakant kodėl ir dabar negaliu atsakyti. Matyt gražiai skamba. Kažkada reali svajonė link kurios keliavau buvo Kamčiatka. Kodėl? Vėl negaliu atsakyti. Bet išties pamatęs tą kraštą supratau kodėl. Buvo gimęs antroje kelionėje posakis – Kamčiatka yra Kamčiatka. Visa tuo ir pasakyta.
Kaip vienas geras draugas pasakė. Svajonės reikalingos tam, kad jas naikintum. O nekauptum stalčiuje. Svarbu gyvenime suprasti apie ką svajoji. Bet tai galima suprasti tik ten nuvykus ir kai svajonė tampa realybė.
Tai tą mes ir padarysim. Sunaikinsim vieną iš svajonių.

 


Dalyviai:
Rolas, Dalia, Lina, Ugnius, Viktoras, Ilona, Šarūnė, Šarūnas, Geda, Andrius, Kristina, Rasa, Milda

 Torres Del Paine

Monte Fitz Roy,Perito Moreno Glacier nuotraukos čia:


Torres Del Paine nuotraukos čia:

Dalios nutraukos čia:


Šarūnės nuotraukos čia:

Komentarų (25)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 15 gruodžio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2016 01 27 Dviračiais per Kirgziją Spausdinti Siųsti el.paštu
Renginiai / Varžybos
Ketvirtadienis, 28 sausio 2016
Dviračiais per Kirgziją

 


Praėjusių metų vasarą organizacija Špikis leidosi į naują nuotykį dviračiais. Šį sykį penki keliautojai iš Lietuvos, nusprendė susigrumti su Tian Šanio kalnų galybe ir išsiruošė į mėnesį trukusią kelionę per Kirgiziją. Šios kelionės ekranizaciją kviečiame išvysti dokumentiniame nuotykių filme „Dviračiais per Kirgiziją“.

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 28 sausio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2015 11 08 - 21 Marokas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 15 gegužės 2015
Marokas. Nuostabus ruduo. Nei debesėlio per visą kelionę.Rolo nuotraukos čia:
Dalyviai: Rolas, Rima, Rūta, Vilius, Milda, Justė, Julius, Egidijus, Algirdas, Lina

Komentarų (9)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 02 kovo 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2015 10 29 Marokas Afrikos pakraščiais Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 12 lapkričio 2015
Marokas 2015.Afrikos Pakraščiais

Dalyviai :Tomas,Regina, Greta

Nuotraukos čia

Filmas čia

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 01 rugsėjo 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2015 10 17 - 10 31 Šlapias reikalas - Jordanija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 01 balandžio 2015

Wadi Rum

Planuojamas maršrutas:
Wadi Rum dykuma, Jabel Rum viršune (aukštis 1754 m), Petra, Wadi Karak,   Negyvoji jūra, Akaba (nardymas), Jaruzalė.

Dalyviai: Tania, Saulius, Lina, Donatas, Asta, Božena, Vilma, Liutauras, Olga, Marius, Ainis, Nerijus

Tanios nuotraukos čia:

Komentarų (19)

Atnaujinta ( Pirmadienis, 02 lapkričio 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2015 10 02 -18 Bolivija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 08 gruodžio 2014
Kalnų trekas  Bolivijos Anduose. Keliausime šiuo treku pirmą kartą.
Kelionę pradėsime nuo 4700 m ir nusileisime iki džiunglių. Treko metu  keliausime per aukštas perėjas, laukia visa gamtos įvairovė. Nuo džiunglių iki snieguotų viršūnių.
Ajuni ežeras – Huayna Potosi – Choro 10 dienų trekas. Treko metu nakvosime palapinėse, maistą gaminsime patys. Mūsų kuprines neš arkliai.
Sekanti kelionės dalis – 4 dienų pietvakarių Bolivijos turas (džipais) per druskos ežerą Salar Uyuni, lagūnas Verde, Colorado, terminius šaltinius, ugnikalnius Tunupa, Licancabur ir kitokius gamtos stebuklus.Dalyviai: Rolas, Danutė, Roman, Milda, Rasa, Ilona, Viktoras, Henrikas, Jurgita
Rolo nuotraukos:
 Iš kalnų žygio
čia:
Uyuni turas čia:
Bolivijos žmonės. La Paz čia:

Komentarų (17)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 30 birželio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2015 09 12- 23 Kanjoningas Madeiroje Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 08 spalio 2014
Madeira, kanjoningas 2015

Inferno

Kanjoningas Madeiroje tai puiki pažintis su nuostabia gamta. Tarpekliai spalvingi, daug iš visų pusių krentančių krioklių, statūs šlaitai, žalias miškas visur, net akmenys apsamanoję. Išėjimas tik vienas – tarpeklio pabaiga arba skersai tekanti levada. Pasižymi aukštais ir stačiais nusileidimais.

Dalyviai: Rolas, Milda, Jolita, Mindaugas, Nijolė, Ramūnas, Robertas, AustėjaRolo nuotraukos čia:

Komentarų (4)

Atnaujinta ( Pirmadienis, 19 gruodžio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2015 08 7 – 23 Ladakh. Šiaurės Indija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Antradienis, 14 spalio 2014

Indija, Himalajai

Rugpjūčio 8, šeštadienis

Vilnius – Stambulas (skrydis 2,5 valandos). Stambulas – Delis (skrydis 5,5 valandos)

Skrydis iš Vilniaus Turkijos avialinijomis 15:35 (patikslinti). Tad oro uoste susitinkam apie 13, nes reikia apvilkti kuprines maišais, kad apsaugoti dirželius, o ir liūčių sezonas prasideda. Grupėje 13 žmonių, beveik visi su kuprinėmis, išskyrus Dainą, kuri daiktus susipakavo į didelę juodą tašę, nes pati nešti nežada – juk turės būti arkliai. Labai apsidžiaugiu, kai Tania pasiūlo man irgi medžiaginę tašę, į kurią puikiai telpa kuprinė. Kokia jau ta mano kuprinė – net 20 kg nesveria, daiktų iš tikrųjų įsidėjau minimaliai, versiuosi kažkaip.

Indijos viza spalvinga, man galioja iki 2016 sausio, daugkartinė. Lėktuve vietas gavom ne kartu, tiesą sakant turbūt ir nelabai stengėmės, nes vieni kitų dar nepažįstame. Turkų avialinijomis iš tikrųjų pagarba – ir sėdynės su individualiais ekranais kinui ir kt, ir maitina gerai (salotos gal šį kartą ir nelabai kokios, tačiau kebabas skanus, o jogurtas puikus). Po 2,5 valandos nusileidžiam Stambule, ir karštis pasijaučia vos perėjus iš lėktuvo į rankovę. O oro uoste kondicijonuojama, ir galima sėdėti ilgai, nors mums tai neaktualu: skrydis parinktas optimaliai, tad tik kokią valandą prasėdim ramiai, laukdami kol paskelbs vartus, o po to jau einam į 304-uosius, nors mačiau ir 511 – kokio dydžio šis oro uostas? Kondicijonuojamu autobusu privežami prie lėktuvo; šis kyla šiek tiek vėluodamas, 19 valandą, ir jau už lango tamsu. Kinas, maitinimas, šioks toks miegas ir mes jau Delyje. Skrydis Stambulas – Delis trunka apie 5,5 valandos.Leh

Giedriaus nuotraukos čia:
Tanios nuotraukos čia:

Komentarų (14)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 24 rugsėjo 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2015 08 30 - 09 13 Gruzija, kalnų žygis Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 01 balandžio 2015
Kalnų žygis Gruzijoje Omalo – Šatili – Kazbegi.Žygio maršrutas: Omalo – Dartlo – Češo – Parsma – Girevi – Čontio – perėja Acunta – Ardoti – Muco – Šatili – Georgicminda – perėja Isirtgele – Amga – Achieli - Archotské sedlo – Džuta – Sno – Kazbegi.
Kelionės trukmė – 14 dienų.
Žygio trukmė – 10 dienų.
Žygio atstumas – 140 km.
Aukščiausia vieta – 3480 m.

Sandros nuotraukos čia
Nijolės nuotraukos čia
Tanios nuotraukos čia

Komentarų (13)

Atnaujinta ( Sekmadienis, 08 lapkričio 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2015 07 Dviračiais per Baltarusiją Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 20 rugpjūčio 2015
Dviračiais per Baltarusiją

 

Pradėjom nuo Lietuvos - Baltarusijos - Lenkijos kampo
Pabaigėm Lietuvos - Baltarusijos - Latvijos kampe
Beveik 500 km dviračiais (plius 90 km su autobusu) palei Lietuvos pasienį Baltarusijos pusėje
Ir visa tai - svilinant ypatingam karščiui
Gintaro nuotraukos čia:

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 20 rugpjūčio 2015 )
 
2015 07 18 - 08 01 Islandija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 01 balandžio 2015Rolo nuotraukos čia:
ir čia:
Ričardo nuotraukos čia:

Komentarų (20)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 27 liepos 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2015 06 Dviračių sporto stovykla Alpėse Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Antradienis, 30 birželio 2015
Dviračių sporto stovykla Alpėse.

 

Gintaro nuotraukos čia:

Komentarų (1)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 16 rugsėjo 2015 )
 
2015 06 07 - 20 Korsika Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 08 spalio 2014
Kelionė laukinės gamtos ir kanjoningo mėgėjams. Važiuosim su mikriuku aplink visą salą, numatytose vietose užsiimsim kanjoningu ir trumpais, vienos dienos trekais, aplankysim Calvi, Bastia, Corte, Bonifacija miestus. Planas įveikti minimum septynis tarpeklius. Nakvynės laukiniuose paplūdimiuose ir kalnuose po atviru dangumi.

Sulleoni

Rolo nuotraukos čia:

Dalyviai:
Rolas, Merūnas, Giedrius, Albertas, Gaila, Aušra, Imantas, Mantas, Judita

Komentarų (12)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 09 gruodžio 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2015 06 06 - 22 Altajus Belucha Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Antradienis, 26 gegužės 2015
   Turime tikslą užkopti į gražuolę Belucha  (rus. Белуха -- Baltoji, alt. Уч-Сумер -- Trigalvė, kaz. Мұзтау Шыңы -- Katunės viršūnė). Pagal naujausius matavimus 2012 metais jos aukštis 4509 m virš jūros lygio.


Tai baltūjų vandenų šalis, čia iš Rusijos bėgo caro vejami sentikia (starovierai).
Čia Nikolajus Rerichas ieškojo vartų į paslaptingąją šalį Šambalą.
Čia pilna senovinių piešinių.
Čia dar gyvuoja šamanai.
Šita šalis apipinta legendomis ir padavimais.
Tai paprasčiausiai Altajus.

  Dalyviai : Vaidas, Arvydas, Genadijus, Artūras, Gintas, Vilius ir aš Linas
  

Komentarų (32)

Atnaujinta ( Šeštadienis, 06 birželio 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2015 05 22 - 06 05 Centrinė Italija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 20 gegužės 2015
Italijos kanjoningo turas 2015
Pirmą kartą važiavom į centrinę Italiją kanjoninti,Aplankėm Ligurie, Terni – Rieti, Massif die la Majella, Gran Sasso ,Massif die Sibilline rajonus.Rolo nuotraukos čia:

Dalyviai: Rolas, Tania, Vytautas, Nerijus, Milda, Jolita, Laima, Dominykas, Lina

Komentarų (14)

Atnaujinta ( Antradienis, 01 rugsėjo 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2015 04 08 – 19 Levadomis per Madeirą. Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 08 spalio 2014
Žalia ir pastoviai žydinti sala randasi Atlanto vandenyne, 500 km nuo Maroko. Nėra didelė, ilgis 60 km, o plotis 22 km. Priklauso Portugalijai. Per visą salą nusitęsė kalnynas su aukščiausia 1860 m viršūne.Ištisus metus čia švelnus ir šiltas klimatas. Jį formuoja šilta Golfstrimo srovė. Žiema vandens temperatūra apie 18 C, oro 16 C, vasarą 22C, oro 26C. Čia nebūna labai karšta arba šalta. Čia visa laiką pavasaris.
Levada – arba kitaip akvadukas, vandens kanalas. Jų paskirtis teikti vandenį į daržus, laukus, terasas. Jais išraizgyta visa sala. Bendras levadų ilgis apie 2500 km, iš jų 50 km teka tuneliu. Kažkur nuo septyniasdešimtų metų juos pradėjo naudoti kaip pasivaikščiojimo takus turistai.

 


Rolo nuotraukos čia :

Komentarų (7)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 25 lapkričio 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2015 03 25 - 04 15 Žiemos žygis slidėmis Špicbergeno saloje (Svalbardo salyne) Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 23 kovo 2015Kelionė baigėsi, viskas kas planuota įvygdyta.
Žygis buvo nelengvas, nors laukėme vis didesnių sunkumų, bet matomai sukauta patirtis viską leido nesunkiai išgyventi. Maudėmės Arkties vandenyne, Šiaurinėje Barenco jūros pakrantėje, lakstėm nuogi per sniegą. Netoli fiordų naktimis budėjome saugodamiesi meškų. Visą žygio laikotarpį nematėme nakties, tik apie vidurnaktį šiokias tokias sutemas.

   Kaip matosi žėmėlapyje tai vieta kur visai netoli Šiaurės ašigalis.


   Šliuožė slidėmis per salą:  Robertas (Vadas), Dalia (Smakas), Tania, Aleksas, Gintaras, Darius (Vikingas), Laurynas, Linas ir aišku suremontuotas Čeburyla.

Gintaro nuotraukos spausti čia


Dalios švieži įspūdžiai surašyti žemiau :
 

Komentarų (29)

Atnaujinta ( Pirmadienis, 23 lapkričio 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2015 03 07 - 28 Naujoji Zelandija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 10 balandžio 2015

Naujoji Zelandija. Pietinė sala. Kas ir kaip.

Cook 3754 m

Rolo nuotraukos čia:
Laimono nuotraukos čia:
Šarūnės nuotraukos čia:
Dalios nuoraukos čia:

Komentarų (24)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 30 rugpjūčio 2017 )
Skaityti daugiau...
 
2015 02 Etiopija lietuviškai Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 16 vasario 2015

Kelione i Etiopiją: pietų dalies gentys ir Simieno kalnai.Autorius:Tomas Baltušis

Dalyviai:Tomas (vadovas) ,Rimantas Š.,Rimantas U.,Vilija, Laima,Auksė,Faustas,Lina.
Komentarų (28)

Atnaujinta ( Antradienis, 12 birželio 2018 )
Skaityti daugiau...
 
2014 12 Kipras Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 07 sausio 2015
Nauji metai.
Daug išeiginių.
Pigūs skrydžiai.
Dviračiai.
Jūra.
Tinka ir su vaikais :)Nuotraukos Gintaro čia:

Komentarų (1)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 07 sausio 2015 )
 
2014 11 01 - 11 16 Indijos Himalajai, Sikimas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Sekmadienis, 09 vasario 2014


Kalnų trekas Indijos Himalajose.

Indijos Himalajai, Sikimas, Guicha La kalnų trekas Kančendžangos nacionaliniame parke.
Tik keli kalnų trekų maršrutai atverti lankytojams Kančendžangos nacionaliniame parke. Vienas iš jų Guicha La perėjos trekas, prasidedantis Yuksum kaime (1600 m) ir vedantis link Guicha La perėjos (5000 m) nuo kurios atsiveria istabus Kančendžangos viršūnės vaizdas. Tai trečia pagal aukštį pasaulyje viršūnė, kurios aukštis 8586 m. Kol nebuvo atlikti tikslūs trigonometriniai matavimai, ji buvo laikoma aukščiausiu planetos kalnu. Sikime jis matomas beveik visur aukštesnėse vietose.

Agnės nuotraukos čia.
Rasos nuotraukos čia.
Tanios nuotraukos čia.
Simo nuotraukos čia.

Komentarų (21)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 05 kovo 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2014 10 Gruzija - Armėnija dviračiais Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 29 spalio 2014


Gintaro nuotraukos čia.

Komentarų (3)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 05 kovo 2015 )
 
2014 10 18 - 11 01 Jordanija Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 08 spalio 2014

Wadi Rum

Rolo nuotraukos čia:
Vladimiro nuotraukos čia:

Komentarų (12)

Atnaujinta ( Penktadienis, 15 gegužės 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2014 09 20 - 10 01 Madeiros tarpekliai Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 08 rugsėjo 2014
 Madeira, kanjoningas 2014Rolo nuotraukos čia:

 

Dalyviai: Rolas, Auga, Marius, Milda, Jovita, Olga, Darius, Inga

Komentarų (18)

Atnaujinta ( Antradienis, 23 gruodžio 2014 )
Skaityti daugiau...
 
2014 08 30 - 09 13 Korsikos tarpekliais Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 08 rugsėjo 2014
Korsikos vandens atrakcionai

 

Roberto foto čia:

Komentarų (22)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 30 birželio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2014 08 2 kaip mes su dviračiais plaukėm Nerimi Spausdinti Siųsti el.paštu
Renginiai / Varžybos
Antradienis, 05 rugpjūčio 2014

Karštasis savaitgalis genomiškai (kaip mes su dviračiais plaukėm Nerimi)

Brasta per Neri

Nusprendžiau, kad aš dar visgi nevisiškai subrendęs ir žilas ne pagal
poelgius. Penktadienį vakare  prisiminęs dar vieną tokį panašų
nesubrendėlį brukštelėju žinutę ką darom savaitgalį. Po minutės skambutis:
„ką siūlai“, aišku aš jau turiu paruošęs nesamanę. Sakau varom su
dviračiais ieškoti brastos per Nerį (čia jau sena mano idėja, kelis metus
neduodanti ramybės), be to jau Gintaras per Šventąją brido po vandeniu tik
dviratį virš vandens iškėlęs.

     

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Antradienis, 05 rugpjūčio 2014 )
Skaityti daugiau...
 
2014 07 12 – 26 Kalnų žygis Islandijoje. Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 27 gruodžio 2013
2014 liepos 12 – liepos 26 Kalnų žygis Islandijoje.

 Islandija

Baigėsi kelionė po Islandiją, nuostabiai graži sala. Keli pastebėjimai – Islandijoje nėra uodų, bet tokio kiekio moškių (gavome pirmoje nakvynėje) dar nemačiau, neperšlampamų drabužių nėra (man atrodo ir celofanas peršlaps Islandijoje). Keliaujant Islandijoje svarbu ne oras, o kompanija, man pasisekė Smile.

Dėkui chebrytei, Tania.

Nuotraukos Tatjanos čia:

Nuotraukos Giedriaus čia:

Nuotraukos Lino čia:

Ramunės nuotraukos čia:

Žemiau Lino nenuosekli keverzonė sugrįžus:

Komentarų (24)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 08 sausio 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2014 06 Kaip mes Italijoje Via Ferratų ieškojome Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 18 liepos 2014

   Kaip mes Italijoje Via Ferratų ieškojome

      Šį kartą bijojau. Ir ne, kad batai nuspaus, nes manieji nespaudžia, ir ne, kad kompanija nepatiks, nes dauguma kalnų ir žygių patikrinti, bijojau, kad bijosiu – didelio aukščio, ten tabaluojančio atitrūkusio gelžgalio, per kurį reikės pereiti, kad visi paslįs ir pasikabins ant vienos virvės, kuri nutrūks neišlaikiusi svorio. Atvirai kalbant, prieš šią kelionę aš truputį bijojau. O buvo viskas visai kitaip – sunku ir nelengva kaip visada, dažniausia, ne taip baisu ir be galo linksma, prisijuokiau tiek, kiek gyvenime seniai bebuvau juokusis ir kalno keteromis lekiant, lietui pliaupiant širdis dainavo ir pačioje to kalno viršūnėje debesyje paskendusi žadėjau sau – eisiu ir eisiu, o visiems draugams siunčiau žinutę mintimis – siųskite mane, siųskite mane nuolatos į tas keliones, nuo kurių kartais pailsėti noriu, kurias akimirkomis užmiršti svajoju, sakykite man – važiuok!Nuotraukos čia:

Komentarų (1)

Atnaujinta ( Penktadienis, 18 liepos 2014 )
Skaityti daugiau...
 
2014 06 07 - 21 Korsikos tarpekliai su AC/DC Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 19 rugsėjo 2013
LeVaka

Rolo nuotraukos čia:

Komentarų (13)

Atnaujinta ( Pirmadienis, 15 rugsėjo 2014 )
Skaityti daugiau...
 
2014 05 10 - 21 Kanjoningas Kretoje Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 09 gegužės 2014
Kanjoningas Kretoje gegužės mėnesį.
Anot vietinių kanjoningistų geriausias laikas užsiimti šiuo sportu yra kovo mėnuo. Tada vandens bėgančio žymiai daugiau, o tai išties yra gerai. Mūsų atveju bėgančio vandens aptikdavom tik maršruto pradžioje, po to jis buvo surenkamas vamzdžių pagalba ir sėkmingai nutekinamas į šiltnamius. Tiek mes jo ir matydavome. Gilių baseinų kaip ir išlikę, bet vanduo juose kaip ir turėjo lengvą sieros kvapą. Ne pats maloniausias jausmas. Bet be viso to, žiūrint į tarpeklių viršų ir šonus – jie gražūs, net gi labai. Ha ir Panagia tarpeklius įrašyčiau kaip vienus gražiausius tarpeklius matytus aplamai.

Ha

Rolo nuotraukos čia:
Dominyko nuotraukos čia:

Komentarų (7)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 03 vasario 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2014 04 12 - 04 27 Marokas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 08 gegužės 2014

Senoviniai Maroko miestai, Aukštasis Atlasas (M'Goun kalnynas, Taghia tarpeklis), Atlanto vandenyno pakrantė.Kelionės laikas buvo pasirinktas per Velykas. Pirmoji staigmena – skrydžių kainos šiam laikotarpiui link Maroko gerokai mus nuliūdino. Nepriklausomai iš kokio miesto būtume pirkę bilietus link Maroko, jie buvo brangūs. Rezultate bilietų kainos šiais metais gerokai buvo didesnės nei bet kada.
  
Nuotraukos Rolo čia
Nuotraukos Rapolo čia

Komentarų (6)

Atnaujinta ( Penktadienis, 02 sausio 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2014 04 05 – 16 Levadomis per Madeirą Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 09 gegužės 2014

Madeira

Nuotraukos čia.
Ingridos nuotraukos čia.
                                                                „Madeirą aš tikrai pamačiau“

Atrodo nedidukė sala, 60 km išilgai, bet privingiavome joje virš 100 km ir vistiek nesuprantu kur joje telpa virš 2000 km levadų. Kaip Vaiva pasakė “Madeirą aš tikrai pamačiau“ :).

Komentarų (12)

Atnaujinta ( Trečiadienis, 08 spalio 2014 )
Skaityti daugiau...
 
2014 03 CAMINO DE SANTIAGO Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Šeštadienis, 29 kovo 2014
   Beveik simboliškai savo gimtadienio išvakarėse pradedu naują kelią – Camino de Santiago del Norte. Po savaitės Barselonoje minimizuoju kuprinės turinį likutį išsiųsdama draugei: dviejų termo kelnių tikrai nereikės ir be hidromaišų išsiversiu. Kiek daugiau nei dvi savaites reikės tą svorį pačiai tempti – pataupysiu.Nuotraukos čia

Komentarų (6)

Atnaujinta ( Penktadienis, 09 gegužės 2014 )
Skaityti daugiau...
 
2014 02 21 Siorioja sala Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 20 vasario 2014

Aplankę Norvegijoje Loppos pusiasalį įsižiūrėjome į nuostabią Soroya salą. Pasitaikius progai aplankėm ir ją.

  Soroya sala

Šioje avantiūroje dalyvavo Gintaras, Aleksas, Dalia, Laurynas ir aš Linas.

Čiburyla

Gintaro nuotraukos čia

Komentarų (20)

Atnaujinta ( Penktadienis, 06 vasario 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2014 02 - Akonkagva Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Penktadienis, 16 rugpjūčio 2013

AKONKAGVA 2014

Akonkagva

Anduose. Kas laukia pakeliui į aukščiausią Argentinos kalną?

Prieš kelias dienas išsitraukiau keturiasdešimt šešis sulamdytus popieriaus lapelius, kuriuose ypatingai kreivu raštu yra suguldyti kelionės į Argentiną įspūdžiai. Kur gi tas raštas nebus kreivas, jei dauguma dienoraščio buvo surašyta šaltyje, sugrubusiais ir suskeldėjusiais pirštais kokioje nors kreivoj padėty bandant neiškišti rankų iš šilto miegmaišio į palapinės šaltį. Dabar bandysiu iššifruoti, ko ten prirašiau.  Pradžia, kovo 3 dieną buvo tokia:
„Jau Santiage. Įdomūs tie čiliečiai man atrodo iš pirmo žvilgsnio. Bandau pradėti galvoti ispaniškai ir juos suprasti, nors kalbėt tai nemoku. Pro oro uosto langą matosi kalnai. Visur kalnai. Po galais, traukia kaip magnetas.“

Komentarų (1)

Atnaujinta ( Penktadienis, 11 balandžio 2014 )
Skaityti daugiau...
 
2014 02 09 Ledas ant Lietuvos ežerų Spausdinti Siųsti el.paštu
Renginiai / Varžybos
Pirmadienis, 10 vasario 2014

Ši žiema neįprasta, sniego praktiškai nebuvo, kad galėtum ramiai pasivažinėti su slidėmis. Užtat ledas šiais metais stebino, leido keliauti ir pramogauti su pačiūžomis. Susiruošėm pasivažinėti po Trakų ežerus ir neteko nusivilti. Atšilęs oras kažkiek paįvairino čiuožimą, ant ledo atsirado vandens balos, kojos akimirksniu buvo šlapios, bet tai nesumažino malonumo. Ledas storas ir lygus, viso nučiuožėm 12 km.

Ledas 2014

Paskutinis panašus ledas ant Lietuvos ežerų buvo prieš penkis metus, kai galėjai išilgai ežerų daryti žygius su pačiūžomis. Nežinau kokia prognozė ateičiai, bet panašus ledas be sniego pasitaiko labai retai.

Nutraukos čia

 


Komentarų (3)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 10 gruodžio 2015 )
 
2014 08 07 - 24 Ladakh Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Antradienis, 10 rugsėjo 2013

Ladakas 2014 rugpjūčio 7 – 24.

Thikse

Rolo nuoraukos čia:
Raimio nuotraukos čia:
Šarūnės nuotraukos čia:
Laimos nuotraukos čia:
Ričardo  nuoraukos čia:


Komentarų (22)

Atnaujinta ( Penktadienis, 27 lapkričio 2015 )
Skaityti daugiau...
 
2013.10.06(VII) Vandens keliautojų sezono uždarymo ralis Spausdinti Siųsti el.paštu
Renginiai / Varžybos
Pirmadienis, 30 rugsėjo 2013
Ralis vykdomas 2013 m. spalio 6 d., sekmadienį Verknės upe. Startas 11.00 val. Vilkokšnio ežero rytinėje pakrantėje. Vykti keliu Trakai – Rūdiškės – Onuškis ir pasukti pagal nuorodą „Panošiškės“ link Vilkokšnio ežero. Atvykti iki 10.00 val.

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Pirmadienis, 30 rugsėjo 2013 )
Skaityti daugiau...
 
2013 Vietnamas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Šeštadienis, 14 gruodžio 2013

Pora savaičių Vietname ir pora dienų Kambodžoje.

 

Išlipus iš lėktuvo Hanojuje - tiesiu taikymu porai dienų į Ha Long įlanką.Deja, bet pirmą dieną dėl stipraus vėjo išplaukti nepavyko, teko nakvot krante. Ryte geram pusdieniui išplaukėm, pasiplaukiojom po įlanką, tame tarpe truputi su baidarėm, aplankėm urvus, pasimaudėm, grįžom tik apie antrą po pietų, o turim bilietus į naktinį traukinį iš Hanojaus į kalnus Vietnamo šiaurėje, į Sapą.

Komentarų (1)

Atnaujinta ( Pirmadienis, 27 sausio 2014 )
Skaityti daugiau...
 
2013 Kalnų filmų festivalis Spausdinti Siųsti el.paštu
Renginiai / Varžybos
Šeštadienis, 13 balandžio 2013

II-ASIS KALNŲ FILMŲ FESTIVALIS
Data: 2013 m. gruodžio mėn.
Vieta: Vilnius
Tikslesnė „II-ojo kalnų filmų festivalio“ (toliau KFF) vieta ir laikas bus nurodyti iki 2013 m. spalio mėn.


Komentarų (4)

Atnaujinta ( Antradienis, 16 balandžio 2013 )
Skaityti daugiau...
 
2013 11 Belovežo giria Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Antradienis, 12 lapkričio 2013
Tradicija ( jau treti metai ) - vėlyvas ruduo, dviračiai, Lenkija.
Šį kartą - Belovežo giria (Lenkijos pusė).
Keturios dienos, ratukas 270 km, pradėjom Kunigaikščių girioje, nuvažiavom iki Belovežo girios ir grįžom atgal.
Trys  naktys pelkėse su gurmaniškom vakarienėm įskaičiuotos, esminis tikslas - nusimučyti (bandau ieškoti pakaitalo žodžiui "nusip...ti", bet nelabai sekasi) - pasiektas su kaupu, na o be to dar gavom ir nepakartojamą prizą - stumiam dviračius per pelkę, sustojam papizdelinti (irgi žodžių iš dainos neišmesi), atsisukam - o į mus žiūri VILKAS. Pamatęs, kad mes jį pastebėjom - neskubėdamas nubėgo. Gaila, kad nesutikom stumbrų, bus proga dar sugrįžti (matėm šernų, stirnų, voveraičių), bet vilkas atpirko visus vargus, žodžiu, važiuoti apsimokėjo (atsipirko :).
Jei kas planuosit važiuot - patarimas tai daryt auksinį rudenį (arba dar geriau - žiemą :)
Nuotraukos čia

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 30 birželio 2016 )
 
2013 11 16 - 26 Kanjoningas Madeiroje Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Sekmadienis, 10 lapkričio 2013
Kanjoningas Madeiroje.

Ribeira Funda

Pirmą kartą nutarėm aplankyti Madeiros tarpeklius. Pasirinktas laikas gavosi lapkričio antra pusė. Pagal tikimybių teoriją pataikyti į gerą orą buvo ne pats tinkamiausias. Kažkiek rizikavom. Bet visgi mums pavyko per daug nešalti ir būti nesulytiems. Vidutinė oro temperatūra dieną ir naktį buvo plius 18 C. Planavome per 9 dienas įveikti 5 maršrutus, aplankyti aukščiausią Madeiros viršūnę ir kas be ko pasivaikščioti levadomis. Vietoj 5 numatytų maršrutų įveikėm 6.

Nuotraukos čia

Komentarų (15)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 30 birželio 2016 )
Skaityti daugiau...
 
2013 10 Baisogalos būsenos Spausdinti Siųsti el.paštu
Renginiai / Varžybos
Antradienis, 15 spalio 2013
Žinote, kaip būna, kai koją turi paimti ranka ir įkelti į mašiną ar iš jos, kai ją sulenki, o ištiesti baisu, kad nuo per dažno lankstymo nenulūžtų, kai vos prilietus prie žemės norisi kilstelti į orą, kad nesimintų visu kūno svoriu, kai per kelius sulinksti ir eini beveik pritūpęs – aš žinau – po 55 km naktinio žygio pėsčiomis, 13 val. ėjimo praktiškai be pertraukų jaučiuosi kaip undinėlė, už tapimą žmogumi dėl meilės, žengianti pirmuosius begalinio skausmo kupinus žingsnius. Tiek kelionių lengvai ir su polėkiu įveikusi nemaniau, kad savo fizinių galimybių ribą patirsiu Baisogaloje.


Komentarų (3)

Atnaujinta ( Antradienis, 15 spalio 2013 )
Skaityti daugiau...
 
2013 10 24 - 11 13, Bolivija - peščiomis ir džipais. Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Sekmadienis, 30 gruodžio 2012
Data 2013 spalio 23 – lapkričio 13Bolivija. Kartą paragavęs negali sustot

Kai lėktuvui besileidžiant Londono oro uoste baltuose debesyse išvydau snieguotą Iljimani viršūnę, abejonių neliko – Andų dvasių kerai veikia. O gal indėnų šamanų.
Antra mano kelionė į Boliviją baigėsi, bet noras ten sugrįžti niekur nedingo. Tik dar išaugo.

Komentarų (27)

Atnaujinta ( Pirmadienis, 08 gruodžio 2014 )
Skaityti daugiau...
 
2013 10 19 - 11 02 Jordanija tarp merginų Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 10 spalio 2013
 
Jordanija 2012 spalio 19 – lapkričio 2.
 
 Jebel Rum

Dalyviai: Rolas, Darius, Rytis, Sandra, Svajonė, Jurgita, Lina, Ilona, Raminta, Rūta, Vaiva, Virginija.

Nuotraukos čia:

Komentarų (12)

Atnaujinta ( Antradienis, 18 kovo 2014 )
Skaityti daugiau...
 
2013 10 15 - 17 Team Building Jordan Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 27 sausio 2014
Trumpas vizitas į Jordaniją. Vos trys dienos praleistos kelionėje, per kurias užlipome ant Jebel Rum viršūnės, kažkiek pažinome ir pamatėme Wadi Rum dykumą ir spėjome išsimaudyti Negyvojoje jūroje.

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Pirmadienis, 27 sausio 2014 )
 
2013 09 Keturios dienos Norvegijos kalnuose Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Trečiadienis, 02 spalio 2013

Keturios dienos Norvegijos kalnuose arba Slogen’as, dujos ir Alesund

Kelionės yra gerai, o spontaniškos – dar geriau. Į šią apsisprendžiau vykti per sekundę.
Aš važiuoju dabar į Norvegiją.
Oo, kaip faina!
Tai važiuojam.
Gerai.
Šiandien reikia pirkti bilietus.
Gerai, tuoj grįšiu namo, nusipirksiu.


Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Trečiadienis, 02 spalio 2013 )
Skaityti daugiau...
 
2013 09 07 - 21 Korsikos tarpekliais Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 18 kovo 2013
Prieš važiuodama į Korsiką žinojau tik, kad ten užsiimsiu kanjoningu. Apie tai kas tai yra perskaičiau wikipedijoje. Wikipedija pasakė, kad tai „turizmo kalnuotose vietovėse rūšis, susijusi su leidimusi kriokliais, laipiojimu uolomis, čiuožimu ar šokinėjimu nuo uolų į vandenį, brovimusi per plyšius ir pan. Tai pavojinga, pavojams priklauso ne tik tikimybė prisitrenkti, bet ir įstrigti plyšyje, perkaisti, peršalti, būti nuneštam vandens srauto ir t. t.“ Yeeee, man aprašymas patiko, aš važiuoju!

Komentarų (13)

Atnaujinta ( Antradienis, 24 rugsėjo 2013 )
Skaityti daugiau...
 
2013 08 09 - 25 Ladakas Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Šeštadienis, 17 lapkričio 2012
 Ladakas (angl. Ladakh) yra buvusi tibetiečių karalystė Himalajuose, dabar regionas Džamu ir Kašmyro valstijoje, Indijoje. Ladako sostinė ir pagrindinis miestas - Lė. Ladako plotas 45110 km², turi 270 tūkst. gyventojų. Tai vienas rečiausiai apgyvendintų regionų Indijoje. Ladakas yra plačiai žinomas savo kalnų grožiu bei savita kultūra ir dažnai vadinamas "mažuoju Tibetu". Dauguma ladakiečių - tibetiečių palikuonys. Dominuojanti religija – tibetiečių budizmas, tačiau nemažai gyventojų taip pat yra šiitų musulmonai. Pastaruoju metu Ladakas tapo populiari turistinė vieta. Nors turistiniame sektoriuje dirba tik 4 % žmonių, turizmas sudaro 50 % Ladako BNP.
Kelionė į Ladaką. Nežinau kodėl aš būtent pamilau šį kraštą, bet mane ir vėl traukia ten. Noras pamatyti daugiau ir pajusti didesnę Ladako žmonių dvasią ir kultūrą. Kraštas tikrai yra įdomus, išlaikęs savitą kultūrą. Žmonės vaikšto dar tautiniais drabužiais.

 Ladak

Nuoraukos čia
Vladimero nuotraukos čia

Komentarų (9)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 14 lapkričio 2013 )
Skaityti daugiau...
 
2013 07 Bornholm Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 30 rugsėjo 2013
Trumpai - praleidom beveik savaitę - šeštadienį į pavakarę atvažiavom ir kitą šeštadienį ryte išplaukėm. Su orais pasisekė - turėjom lietų tik 3 val. vieną dieną, visą kitą laiką labai komfortabili temperatūra -apie +20C, saulėta arba debesuota, bet minti dviratį buvo gerai. Buvom nuo rugpjūčio 15, pagal visas jų kainas, tai jau ne sezonas :) (kempinguose dažniausiai neimdavo pinigų už palapinę, bet už vaikus reik mokėti, nėra taip kad iki 5 ar 3 metų vaikai nemokami)

Bornholm

Dar nėra nė vieno komentaro

Atnaujinta ( Pirmadienis, 30 rugsėjo 2013 )
Skaityti daugiau...
 
2013 07 01 - 14. Korsika. Dublis trečias Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Pirmadienis, 24 birželio 2013

Komentarų (8)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 19 rugsėjo 2013 )
Skaityti daugiau...
 
2013 06 Pietinė Sardinijos dalis Spausdinti Siųsti el.paštu
Kelionių įspūdžiai
Ketvirtadienis, 27 birželio 2013


 Sardinija

Nuotraukos iš Sardinijos čia

Komentarų (1)

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 27 birželio 2013 )
 
<< Pradžia < Atgal 1 2 3 Kitas > Pabaiga >>

Viso 1 - 100 iš 275